Stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka

Stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka pełni zarówno funkcję stadionu lekkoatletycznego, jak i piłkarskiego, na którym organizowane są również liczne wydarzenia kulturalne.

Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz

Wydarzenia w stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka

Stadion powstał w latach 1957-1960. W 2007 roku rozpoczęto jego generalną przebudowę. W wyniku przeprowadzonej modernizacji stadion spełnia standardy UEFA a także zdobył certyfikat First Class IAAF.Dzięki posiadanemu certyfikatowy, na jego terenie odbyły się najważniejsze imprezy lekkoatletyczne w kraju. Stadion jest w stanie pomieścić na swoich trybunach ponad 20 tysięcy widzów. Pomimo dużych rozmiarów obiektu, każdy widz ma zapewnioną doskonałą widoczność, zgodnie z wymaganiami PZPN. Warto wspomnieć, że stadion stanowi część parku sportowego Zawiszy.

Koncerty w stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka

Licznie organizowane koncerty znanych i cenionych gwiazd polskiej sceny muzycznej jak i zagranicznych artystów przyciągały szerokie grono zadowolonych Klientów. Widownia mogła wysłuchać brzmień zespołów takich jak Happysad, Zeus, Decapitated, Piersi, Pięć Dwa i wielu innych. Każdego olejnego roku na scenie stadionu występuje szereg nowych artystów, których koncertów nie możesz przegapić!

Bilety stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
8 minut temu