Stegu Arena

Stegu Arena to niezwykle popularny Okrąglak znajdujący się w Opolu, przy ul. Oleskiej. Na jego terenie organizowane są liczne imprezy sportowe jak i kulturalne.

ul. Oleska 70, 45-231 Opole

Wydarzenia w Stegu Arena

Stegu Arena została oddana do użytku już w 1968 roku. Pomysłodawcą kształtu hali był ówczesny wojewoda opolski – Józef Buziński. To on zainicjował również budowę Hali Urania – obiektu niezwykle podobnego do Stegu Arena.W latach 2014-2017 przeprowadzono gruntowną modernizację obiektu. W wyniku przeprowadzonych prac remontowych, pojemność widowni zwiększyła się do 4000 widzów. W ramach organizowanych wydarzeń sportowych odbywają się tu liczne mecze siatkówki, koszykówki, futsalu, piłki ręcznej a także unihokeja. Miejsce cieszy się ogromną popularnością w zakresie organizacji koncertów, targów i wszelkich innych wydarzeń branżowych.

Atrakcje w Stegu Arena

Na terenie hali Stegu Arena odbyło się wiele meczów siatkarskich reprezentacji Polski, ale także liczne gale boksu zawodowego – uczestniczył w nich nawet Krzysztof Diablo Włodarczyk. Ogromną popularnością cieszą się również wydarzenia kulturalne organizowane na jej terenie. Występy kabaretowe, koncerty znanych i cenionych gwiazd czy wydarzenia takie jak Taniec z gwiazdami przyciągają szeroką publiczność. Warto dodać, że w hali odbyły się również takie wydarzenia jak Targi Budownictwa „Mój Dom”, Wigilia dla bezdomnych a także Międzynarodowa Wystawa Kotów.

Bilety Stegu Arena

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

15.05: STREFA PLAŻA - JuweŚroda - Avi | Szpaku | Kizo | Blaga - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
15.05: STREFA PLAŻA - JuweŚroda - Avi | Szpaku | Kizo | Blaga
6 minut temu