Strefa G2

Strefa G2 to klub muzyczny zlokalizowany wRadomiu, będący największą sceną muzyczną w mieście.

Przemysłowa 20, 26-612 Radom

Wydarzenia w Strefa G2

Klub rozpoczął swoją działalność kulturalno-rozrywkową w 2008 roku. Każdego kolejnego roku, jego pozycja na rynku kulturalnym stale się umacnia. W obiekcie podczas organizowanych wydarzeń może pomieścić się do 1000 uczestników. Wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt muzyczny oraz oświetlenie pozwalają zorganizować każdą imprezę na najwyższym poziomie. Szeroki repertuar muzyczny klubu zapewni każdej osobie odwiedzającej jego wnętrze niezapomniane emocje. Klub prowadzony jest z niezwykłym zaangażowaniem i w pełni profesjonalnie, co sprawia, że jest niezwykle popularny w mieście.

Koncerty w Strefa G2

NA scenie klubu Strefy G2 organizowane są liczne koncerty – do tej pory wystąpili artyści tacy jak: Nicka Sincklera, zespół Ira, Ania Dąbrowska, Fisz Emade, Dżem, Krzysztof Zalewski, Ray Wilson, Sławomir, Paluch, Łydka Grubasa, Słoń, Kali i wielu innych artystów, których brzmienia z pewnością przypadną do gustu wielu osobom. W klubie odbywają się również liczne występy kabaretowe oraz stand-upy.

Bilety Strefa G2

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
6 minut temu