Szkoła Podstawowa nr 6

Hala Sportowa zlokalizowana jest przy szkole Podstawowej nr 6 w Ząbkach. Szkoła powstała w 1962 roku – od tego czasu nieprzerwanie się rozwija nie zapominając o rozwoju swoich uczniów, jak i lokalnej społeczności.

ul. Dzika 36 (wejście od ul. Andersa), 05-091 Ząbki

Wydarzenia w Hala Sportowa

Na terenie Hali Sportowej organizowane są liczne wydarzenia kulturalne jak i imprezy szkolne. Warto wspomnieć, iż na terenie hali organizowane są również liczne wydarzenia cykliczne jak Festiwal Kolęd klas integracyjnych czy też Festiwal Kolęd Obcojęzycznych. Na terenie hali organizowane są również liczne wydarzenia sportowe, w tym rozgrywki między klasowe. Uczniowie szkoły mogą również korzystać z lodowiska „Biały Orlik”, który stanowi część hali. Ważnymi wydarzeniami sportowymi organizowanymi na terenie hali był Grand Prix w badmintonie, a także Grand Prix w tenisie stołowym oraz oldboje. Warto dodać, że na terenie hali odbywały się również Mistrzostwa Polski Kettlebell. Na uczniów, jak i lokalną społeczność czeka szeroki wachlarz wydarzeń.

Koncerty w Hala Sportowa

Dotychczasowa działalność hali związana była głównie z podstawową działalnością szkoły oraz organizacją wydarzeń sportowych lokalnych jak i na skalę krajową. Postanowiono jednak wyjść na przeciw oczekiwaniom uczniów jak i społeczności miejskiej i zorganizować liczne koncerty i inne wydarzenia kulturalne jak wieczory kabaretowe czy też spektakle. Już wkrótce będą mogli Państwo wziąć w nich udział.

Bilety Hala Sportowa

Jeśli nie chcesz przegapić ważnych wydarzeń organizowanych na terenie hali, już dziś śledź kalendarium wydarzeń na naszej stronie TicketClub.pl a w momencie pojawienia się oczekiwanego wydarzenia, kup bilety bez wychodzenia z domu!

Furia + Totenmesse + RongWrong - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Furia + Totenmesse + RongWrong
6 minut temu