Teatr Miejski Inowrocław

Teatr Miejski w Inowrocławiu znajduje się przy ul. Plac Klasztorny. Powstał w ramach Kujawskiego Centrum Kultury.

pl. Klasztorny 2, 88-110 Inowrocław

Wydarzenia w Teatr Miejski Inowrocław

Gmach teatru wyposażony jest w nowoczesne, wysokiej jakości nagłośnienie oraz profesjonalne media, które pozwalają zorganizować przedstawienia na najwyższym poziomie. Widownia wyposażona jest w 444 miejsca siedzące i przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. W budynku teatru mieści się Galeria Miejska oraz Galeria „tymczasem”.

Repertuar w Teatr Miejski Inowrocław

W obiekcie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne –spektakle, koncerty, festiwale muzyczne a także teatralne. Na scenie wystawiane były aspekty takie jak: Upiorki w operze, D’ Amore - Muzyczną podróż śladami Dalidy, Bal Spectacle de Paris, Przebój sezonu, Przekręt (Nie)doskonały i wiele innych. W teatrze wystąpili artyści tacy jak ENEJ, Stare Dobre Małżeństwo, Muniek, Lora Szafran i wielu innych. W teatrze występują również zespoły kabaretowe oraz stand-upy.

Bilety Teatr Miejski Inowrocław

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

Muzyczny Kazimierz: T.LOVE - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: T.LOVE
23 minuty temu