Teatr Miejski Inowrocław

Teatr Miejski w Inowrocławiu znajduje się przy ul. Plac Klasztorny. Powstał w ramach Kujawskiego Centrum Kultury.

pl. Klasztorny 2, 88-110 Inowrocław

Wydarzenia w Teatr Miejski Inowrocław

Gmach teatru wyposażony jest w nowoczesne, wysokiej jakości nagłośnienie oraz profesjonalne media, które pozwalają zorganizować przedstawienia na najwyższym poziomie. Widownia wyposażona jest w 444 miejsca siedzące i przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. W budynku teatru mieści się Galeria Miejska oraz Galeria „tymczasem”.

Repertuar w Teatr Miejski Inowrocław

W obiekcie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne –spektakle, koncerty, festiwale muzyczne a także teatralne. Na scenie wystawiane były aspekty takie jak: Upiorki w operze, D’ Amore - Muzyczną podróż śladami Dalidy, Bal Spectacle de Paris, Przebój sezonu, Przekręt (Nie)doskonały i wiele innych. W teatrze wystąpili artyści tacy jak ENEJ, Stare Dobre Małżeństwo, Muniek, Lora Szafran i wielu innych. W teatrze występują również zespoły kabaretowe oraz stand-upy.

Bilety Teatr Miejski Inowrocław

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

Wybory Najmilszej Studentki oraz Najmilszego Studenta Krakowa + Koncert Golec uOrkiestra - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Wybory Najmilszej Studentki oraz Najmilszego Studenta Krakowa + Koncert Golec uOrkiestra
minutę temu