Zaklęte Rewiry

Zaklęte Rewiry to wrocławski klub, który powstał z myślą o spełnianiu marzeń. Wyobraźnia właścicieli jest nieograniczona.

Krakowska 100, 50-427 Wrocław
https://www.facebook.com/ZakleteRewiry

Wydarzenia w Zaklęte Rewiry

Klub mieści się w przemysłowym budynku, wykonanym z czerwonej cegły, znajdującym się niedaleko od Rynku. Miejsce jest wyjątkowe i niebanalne. Do jego wnętrza prowadzą schody. Krocząc po nich nie wiesz czego możesz się spodziewać. Otwierając stylowe drzwi otwierające wnętrze klubu można już od progu poczuć wyjątkową atmosferę wnętrza. Przestronna i niewiarygodna w pełni magiczna sala. Na uwagę zasługuje również piękny parkiet, miękkie światło i wyjątkowe brzmienia wydobywające się ze sceny. Każdy, kto choć raz odwiedził Zaklęte Rewiry wychodzi nie tylko zaskoczony, ale i oczarowany. Klasa na najwyższym poziomie, połączona z niecodziennym stylem i delikatna elegancją sprawiają, że miejsce jest tym, czego na mapie Wrocławia szuka wielu.

Koncerty w Zaklęte Rewiry

Na scenie wrocławskiego klubu wystąpiły gwiazdy muzyki takie jak: Infected, Rain, Paluch, Ira, Sokół, Kazka, Bitamina, The Dumplings, Tomy Cash, Lao Che, Smolik, Kev Fox, Zola Jesus, Peter Hook, SSławomir, Strachy na Lachy i wielu innych. Różnorodne klimaty muzyczne, energetyczne brzmienia i ciekawi wykonawcy sprawiają, że każdy z klubie znajdzie wydarzenie idealne dla siebie!

Bilety Zaklęte Rewiry

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!