Zet Pe Te

Zet Pe Te to dom kultury zlokalizowany w Krakowie, w wersji 2.0. To miejsce, w którym można spotkać się z kulturą alternatywną i inicjatywą społeczną.

Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków

Wydarzenia w Zet Pe Te

Na Zet Pe Te składają się trzy ważne składniki. Pierwszym jest muzyka. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie – pop, reggae, jazz, metal a także techno. Młodzi jak i znani artyści z całego świata. Każdy styl muzyczny znajdzie w instytucji miejsce dla siebie. Najważniejsze, by prezentowana muzyka miała jakość. Drugim elementem jest przestrzeń. Dzięki odpowiedniej przestrzeni obiektu możliwe jest również organizowanie wszelkich innych wydarzeń kulturalnych. Nowoczesny dom kultury jest otwarty na pomysły wszystkich, którzy chcą go odwiedzać. Ostatni element składający się na Zet Pe Te to historia. W miejscu, gdzie dziś znajduje się dom kultury, znajdowała się niegdyś Cygarfabryka a w późniejszym czasie Zakład Przemysłu Tytoniowego.

Koncerty w Zet Pe Te

Na scenie domu kultury występowało już wielu znanych jak i mniej znanych artystów. Zaliczyć do nich można: Hunter, Malik Montana, The Soft Moon, Rome, Danny Byrd, Tiga, Marcelina, The Ocean, Brodacze, Coma, Kamp!, Reni Jusis i wielu innych. W obiekcie organizowane są również wieczory kabaretowe oraz występy grup stand-upowych.

Bilety Zet Pe Te

Chcesz wziąć udział w planowanym wydarzeniu w Zet Pe Te? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Degustacje - na Sand City Whisky Fest - III edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Degustacje - na Sand City Whisky Fest - III edycja
minutę temu