Airbourne - bilety

Airbourne

Airbourne to zespół hard-rockowy z Australii, utworzony w Warrnambool w 2003 roku przez braci Joel’a O'Keeffe (wokal, gitara prowadząca) i Ryan’a O'Keeffe (perkusja).

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Skład powiększył się o Justin’a Street na basie i chórkach oraz David’a Roads na gitarze i chórkach. W 2017 roku Roads odszedł z zespołu i zastąpił go Matthew Harrison. Debiutowy album Runnin' Wild miał swoją premierę w czerwcu 2007 roku, uzyskał status srebrnej płyty w UK, a także trafił na listy: top 30 ARIA Albums chart i US Billboard 200. Druga płyta zespołu No Guts. No Glory. wyszła w marcu 2010 roku i trafiła do top 20 w Australii, Austrii, Nowej Zelandii, Finlandii, Grecji, Szwecji i Szwajcarii. Kolejny album miał swoją premierę w maju 2013 roku i trafił na 17 miejsce w Australii, a także do top 20 w Austrii, Finlandii, Niemczech, Nowej Zelandii, Szwecji i Szwajcarii. W październiku 2016 roku Airbourne wydali swój czwarty album Breakin' Outta Hell, który; trafił do top 5 w Austrii, Niemczech i Szwajcarii, uzyskał 9 miejsce w UK i był w top 20 w Australii. Zespół zagrał ponad 1000 koncertów od swojego powstania, wliczając wiele występów na największych światowych festiwalach, takich jak: Wacken, Download, Hellfest, Rock am Ring i Rock im Park.

LINE-UP

Joel O'Keeffe – wokal/gitara prowadząca

Jarrad Morrice - gitara

Justin Street – gitara basowa

Ryan O'Keeffe – perkusja

Max & Iggor Cavalera - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Max & Iggor Cavalera
17 minut temu