Alexz Johnson - bilety

Alexz Johnson

Alexz Johnson to kanadyjska piosenkarka i aktorka, która zyskała w Polsce olbrzymi rozgłos w 2005 roku. To wtedy telewizja Zig Zap emitowała serial „Gwiazda od Zaraz”, w którym Alexz wcielała się w główną postać Jude Harrison.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Można było przeczytać o niej w każdej gazecie młodzieżowej pokroju „Fun Club”, „Popcorn” czy „Bravo”. Serial, jak i ścieżka dźwiękowa, zawładnęły sercami wielu Polaków. Można było zobaczyć Alexz także w takich produkcjach jak serial „To niesamowite!” czy film „Oszukać Przeznaczenie 3”. Zagrała epizodyczne role w „Smallville”, „Pretty Little Liars” czy „Blue”.

Po ostatnim sezonie „Gwiazdy od Zaraz”, Alexz postawiła na swoją karierę muzyczną. Na swoim koncie ma 4 albumy studyjne, 5 EP-ek i 3 albumy koncertowe. Artystka właśnie przygotowuje się do wydania swojej długo wyczekiwanej piątej płyty zatytułowanej „Seasons”, która będzie miała swoją premierę już 7 kwietnia 2023. Piosenkarka nagrała album w całości w swoim domowym studiu, a za jego produkcję odpowiada australijskie duo: Paul Beard i James Lewis (DISRUPTIVE ENTERTAINMENT).

Hrabi - Lubię to! // 17:30 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Hrabi - Lubię to! // 17:30
8 minut temu