Angus & Julia Stone - bilety

Angus & Julia Stone

Formacja muzyczna, stworzona w 2006 roku przez australijskie rodzeństwo, prezentująca muzykę folkowo-bluesową oraz indie pop. Artyści wychowani zostali w bardzo umuzykalnionej rodzinie i już jako dzieci występowali na scenie. Angus & Julia Stone, tak jak ich rodzice, wybrali karierę zawodowych muzyków.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Chcesz zobaczyć występ grupy na żywo? Kup bilety na Angus & Julia Stone!

Pomiędzy Julią i Angusem można zauważyć dużą różnicę stylu. Każde z nich jest niezależnym artystą o swojej własnej, odrębnej wrażliwości. Ich wspólne kompozycje muzyczne powstają pierwotnie osobno, potem tworzona jest liryczno-muzyczna, unikalna kompilacja. Artyści są zdeterminowani do tworzenia muzyki najwyższych lotów, znakomicie dopracowanej w każdym detalu. Angus & Julia Stone nieustannie szlifują swój warsztat, dążąc do prawdziwej doskonałości.

Angus tworzy swoje utwory bardziej w klimacie pop, jego siostra wkłada w kompozycję więcej refleksji, powiedziała kiedyś, że „proces tworzenia i pisania piosenki to coś, co dzieje się cały czas i jest wypadkową najliczniejszych inspiracji. Może być to połączenie miejsca, osoby, emocji, jak i relacji każdej z tych trzech w stosunku do siebie". Poza stylem komponowania nowych piosenek artyści różnią się od siebie także stylem śpiewania, dzięki czemu fani mogą się zachwycać oryginalnym, bogatym w różne doznania muzyczne występem.

Kariera muzyczna Angus’a & Julii Stone nabrała prawdziwego, wielkiego rozpędu po 2006 roku, wtedy to do sprzedaży trafił ich debiutancki krążek „Chocolates and Cigarettes”. Wokal na płycie podjęła Julia, natomiast Angus grał na gitarze oraz trąbce. Autorką tytułu jest Julia, która przepada zarówno za czekoladą , jak i za paleniem papierosów.

Album spotkał się z pozytywnym oddźwiękiem, co zaowocowało m.in. podpisaniem dwóch kontraktów dystrybucyjnych: z EMI Music na terenie Australii oraz Independiente Records na terenie Wielkiej Brytanii.

Bilety na Angus & Julia Stone to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Rodzeństwo, które w 2010 roku swoim “Big Jet Plane” zabrało nas w muzyczną podróż pod sam nieboskłon, wyróżnia unikalny styl. W ich twórczości znajdziemy łagodne, melodyjne utwory, w których dopracowanie słychać już od pierwszego dźwięku. Angus i Julia Stone tworzą niezależnie tekst i muzykę, a dopiero potem składają swoje pomysły w jedną, liryczno-muzyczną całość. Koncerty Angusa & Julii Stone to szansa na wspólne odbycie wyjątkowej, muzycznej podróży po najpiękniejszych liniach dźwięku.

T.Love - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
T.Love
33 minuty temu