Antimatter - bilety

Antimatter

Brytyjska grupa muzyczna, której założycielem byli Duncana Patterson i Mick Moss. Zespół wywodzi się z Liverpoolu. Tworzą muzykę balansującą pomiędzy gotykiem, a trip hopem. Muzycy całkowicie zrezygnowali z metalowych brzmień. Ich utwory można porównać do twórczości Portishead a nawet Pink Floyda. Obecnie solowy projekt wieloletniego członka zespołu Micka Mossa.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Skład zespołu Antimatter

  • Mick Moss - śpiew, gitara basowa, gitara, instrumenty klawiszowe, programowanie
  • Saviour (2002)
  • Lights Out (2003)
  • Planetary Confinement (2005)
  • Leaving Eden (2007)
  • Fear Of A Unique Identity (2012)
  • The Judas Table (201
  • Black Market Enlightenment (2018)

Chciałbyś usłyszeć Micka Mossa na żywo? Kup bilety na Antimatter już dziś!

Początki Antimatter

Początki Antimatter sięgają 1998 roku, kiedy to Duncan zdecydował się opuścić Anathemę. Wraz z Mickiem debiutancką płytę wydali w 2002 roku, przy wsparciu wokalistki Michelle Richfield oraz Hayley Windsor. W duecie wydali trzy płyty. Po ich wydaniu, Duncan zdecydował, że chce pójść własną drogą i rozpoczął rozwój własnego projektu – Ion. Moss kontynuując działalność, do stworzenia kolejnego albumu zaprosił gitarzystę Anathemy – Dannego Cavanagh.

Albumy studyjne

Ostatni, siódmy album Antimatter ukazany 9 listopada 2018 roku, zawiera dziewięć utworów, znacząco różniących się od poprzedniej płyty. Sam wokalista wyjaśnia, iż ostatni krążek był niejako objawienie. Tworząc go zrozumiał, że może przesuwać pewne granice oraz eksperymentować w zakresie aranżacji, zabawy z wokalem, instrumentami bądź- też innym stylem pracy, jednak muzyka nadal będzie muzyką Antimatter. Moss zaznacza, że płyta eksploruje mroczny czas w jego życiu – okres nałogu, który całkowicie zmienił jego postrzeganie świata. Warto dodać, że również okładka stworzona przez Mario Navedo nawiązuje do tego czasu.

Kup bilety na Antimatter już dziś.


Brytyjska grupa Antimatter powstała z inicjatywy Micka Mossa i Duncana Pattersona – byłego basisty i autora tekstów Anathemy. W odróżnieniu od metalowych brzmień Anathemy, Antimatter porusza się w gatunkach gotyk, trip hop i ambient. Debiutancki album “Savoi” wydał w 2002 roku, po nim wypuścił jeszcze dwa wspólne krążki. W 2005 roku zespół opuścił Petterson, co nie przeszkodziło pozostałym członkom w tworzeniu wyjątkowych brzmień. Koncert Antimatter to szansa na posłuchanie ich na żywo.Happysad - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Happysad
3 minuty temu