Asaf Avidan - bilety

Asaf Avidan

Artysta pochodzi z Izraela, urodził się 23 marca 1980 roku w Jerozolimie, jest wokalistą i autorem tekstów, tworzy kompozycje rockowe, folkowe i bluesowe. Dzięki charakterystycznej barwie głosu porównywany jest do Janis Joplin i Roberta Planta, polskim odbiorcom znany jest głównie dzięki przebojowi „One Day". Asaf Avidan występuje solo, ale jest też liderem formacji Asaf Avidan & the Mojos. Wokalista nawiązuje w swojej twórczości do muzyki przełomu lat 60. i 70. Posiada miliony fanów na całym świecie.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć, jak artysta występuje na żywo? Kup bilety na Asaf Avidan!

Muzyk cztery lata swojego dzieciństwa spędził na Jamajce. Po odbyciu wypełnieniu obowiązku służby wojskowej studiował animację w Szkole Sztuk Pięknych i Rzemiosł Artystycznych Besaleel. Jego pracą dyplomową był krótkometrażowy film „Find Love Now”, który zdobył główną nagrodę w swojej kategorii na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Hajfie. Potem artysta wyjechał do Tel Awiwu, gdzie pracował jako animator . W 2005 roku zakończył związek z dziewczyną, co odbiło się głęboko na jego psychice i emocjach. Po rozstaniu Asaf Avidan oddał się całkowicie muzyce, która pozwoliła na oddanie emocji oraz głęboką, wewnętrzną analizę. Twórczość artystyczna stała się swoistą terapią, która jednak została pokazana szerokiej publiczności i zdobyła uznanie.

Bilety na Asaf Avidan to gratka dla fanów. Zdobądź je!

W 2007 roku Avidan wraz z zespołem The Mojos nagrał krążek „The Reckoning", który okazał się przełomem i odniósł wielki sukces komercyjny w Izraelu — pokrył się platyną i wkrótce został wydany także w Europie. Utwór „Reckoning Song", poddany remiksowi DJ Wankelmuta, stał się wielkim przebojem na całym świecie. Asaf Avidan otrzymuje wiele propozycji, jednak nie chce być postacią ani idolem wielkiego show-biznesu. Odrzuca kontrakty płytowe najbardziej znanych wydawnictw muzycznych i świadomie obiera własną, niezależną drogę artystyczną.

Płyty Solowe:

  • Different Pulses (2013),
  • Gold Shadow (2015),
  • The Study on Falling (2017).

Albumy studyjne, wydane z Asaf Avidan & The Mojos:

  • The Reckoning (2008),
  • Poor Boy/Lucky Man (2009),
  • Through the Gale (2010)

Przez niektórych nazywany jest wokalnym połączeniem Janis Joplin i Roberta Planta. Charakterystyczny, wysoki, szorstki głos to tylko jeden z wielu atrybutów Asafa Avidana. Artysta śpiewa o głębokich, osobistych przeżyciach w sposób wyjątkowy i niezwykle przekonujący. Odbierając własną ścieżkę kariery, odrzuca propozycje największych wytwórni płytowych – pragnie tworzyć w sposób niezależny i autentyczny. Pomimo niechęci do komercjalizacji, na koncerty Asafa Avidana przybywają prawdziwe tłumy.

Podobni artyści

Adriano Celentano Tribute Show - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Adriano Celentano Tribute Show
14 minut temu