Aurora - bilety

Aurora

O piosenkarce mówi się „filigranowa, ale o potężnej sile ekspresji”. Młoda piosenkarka pochodząca z Norwegii przez wielu uznawana jest za prawdziwą wróżkę współczesnego popu. Popularność zyskała na całym świecie nie tylko dzięki bajkowej muzyce, ale też koncertom i mini spektaklom zbliżonym do magii Björk.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Wsłuchaj się w anielski głos Aurory i kup bilety już dziś!

Początki działalności

Aurora to dwudziestokilkuletnia piosenkarka, która na muzycznej scenie zadebiutowała w 2012 roku, mając zaledwie 14 lat. Objawiła się światu wydanym w dniu 2012 roku singlem „Puppet” oraz „Awakening”. Pierwsze melodie stworzyła już w wieku 6 lat, a w wieku 9 lat stworzyła pierwsze teksty. Pomimo młodego wieku, artystka jest niezwykle dojrzała w swojej twórczości. Osoby znające jej twórczość porównują ją do Björk i Florence Welch, choć sama uwielbia muzykę Enyę oraz Leonarda Cohena. Pomimo iż uwielbia heavy metal postawiła na delikatne brzmienia, które nawiązują do natury i norweskiego folkloru. Co jeszcze wyróżnia jej twórczość? Melancholię, liryzm i mroczne tajemnice łączy z dark popem. Jej teksty opowiadają o jej przeżyciach – nie tylko tych pozytywnych, ale też negatywnych. Utwory stworzone przez artystkę przenoszą w inny świat.

Albumy studyjne

 • All My Demons Greeting Me as a Friend (2016)
 • Infections Of A Different Kind - Step I (2018)

 • EP

 • Running with the Wolves (2015)

 • Debiutancki krążek zawiera 12 autorskich kompozycji, które powstały zainspirowane twórczością Boba Dylana i Leonarda Cohena. Singlem promującym był utwór „Runaway”, którego tekst został napisany przez artystkę w wieku 12 lat. Zainteresowanie słuchaczy i pozytywne opinie krytyków album zyskał nie tylko dzięki unikalnemu wokalowi Norweżki, ale również zabawie muzyczną formą. Ostatni album jest pierwszą częścią dużego projektu, którego celem było sprawienie, by ludzie uwierzyli, że mogą osiągnąć wszystko i stali się prawdziwymi wojownikami. Pierwsza część składa się z 8 utworów. Utworem promującym jest Queendom. Zdecydowanie jest to jeden z bardziej magicznych albumów, który koniecznie należy odsłuchać w całości.

  Kup bilety i sprawdź najnowsze brzmienia Aurory!

  Milion odtworzeń w ciągu 6 tygodni – takim wynikiem może pochwalić się norweska piosenkarka, której przeboje osiągają szczyty popularności w serwisie Spotify. Aurora przypadła do gustu miłośnikom eletropopu, indie popu i synth popu, którzy cenią sobie melancholijną, nieco mroczną otoczkę. Dojrzałe, przemyślane utwory pisze i komponuje sama – aż strach pomyśleć, czym jeszcze zaskoczy nas 20-letnia artystka. Jedno jest pewne – koncert Aurory to wyjątkowe wydarzenie, w którym warto wziąć udział.

  Adriano Celentano Tribute Show - zdjęcie główne wydarzenia

  Fan kupił bilet na
  Adriano Celentano Tribute Show
  4 minuty temu