Besides - bilety

Besides

Polski zespół post-rockowy powstały w 2011 roku tworzący tylko i wyłącznie muzykę instrumentalną. Ich znakiem rozpoznawalnym są niesamowite koncerty, często połączone z wizualizacjami, które wzbudzają intensywne doznania emocjonalne. Wystarczyły trzy lata by stali się jednym z popularniejszych zespołów polskiej sceny post-rockowej.

Skład zespołu Besides

 • Paweł Kazimierczak – gitara
 • Piotr Świąder - Kruszyński – gitara
 • Artur Łebecki – bas
 • Bartłomiej Urbańczyk – perkusja
 • Justyna Gurbisz - wizualizacje

 • Chcesz sprawdzić ich brzmienie na żywo? Kup bilety na Besides!

  Początki zespołu

  Zespół Besides został założony w 2011 roku, a już jesienią 2012 roku rozpoczęli promocję swojego materiału. W 2014 roku wzięli udział w jednym z popularnych programów muzycznych Must Be The Music – zostali zwycięzcami 8 edycji. Co zaskakujące – byli pierwszym zespołem tworzącym muzykę instrumentalną, który wygrał show.

  Albumy

 • We Were So Wrong (2013)
 • Everything Is (2015)

 • Debiutancka płyta zespołu została niezwykle ciepło przyjęta nie tylko przez fanów, jak i krytyków. Krążek składa się z 10 utworów instrumentalnych – każdy z nich w innej kompozycji – jedne spokojniejsze inne bardziej ostre. Tworząc krążek zespół chciał zabrać swoich słuchaczy w podróż nostalgiczno-emocjonalną, podczas której zadziała ich wyobraźnia i odpłyną w nieznaną przestrzeń. Album został wypromowany podczas licznych koncertów. Do ważniejszych osiągnięć zespołu można zaliczyć m.in. trasę koncertową z Tides From Nebula. Ostatni album zespołu Everything Is to niezwykle dojrzała oraz urozmaicona brzmieniowo składanka 8 premierowych utworów. Można znaleźć na niej pełne melancholii muzyczne pejzaże oraz niespokojne dźwięki.

  Kup bilety na Besides i uwolnij wyobraźnię podczas ich najbliższego koncertu!

  Ich post-rockowe brzmienia po raz pierwszy usłyszeliśmy w telewizyjnym show “Must Be The Music”. Po ciepłym przyjęciu, z główną nagrodą w kieszeni, zespół wydał debiutancki album “We were so wrong”. Krążek o niepowtarzalnym klimacie sprawił, że zespół trafił do czołówki przedstawicieli gatunku w Polsce. Po dwóch latach od debiutu artyści wydali drugi, bardziej urozmaicony i dojrzalszy muzycznie album. Zespół ma za sobą ponad 150 występów – każdy koncert Besides to okazja do posłuchania ich na żywo.

  Maria Peszek - zdjęcie główne wydarzenia

  Fan kupił bilet na
  Maria Peszek
  55 sekund temu