Bokka - bilety

Bokka

Zespół składa się z kilku artystów, którzy nie ujawniają swoich nazwisk ani nie pokazują twarzy. Na koncertach występują w maskach i metalicznych, srebrnych kostiumach. Pierwsza płyta formacji została bardzo dobrze oceniona przez krytyków muzycznych. Twórczość zespołu można umieścić w przestrzeniach synthpopu, elektronicznej psychodelii, dreampopu i shoegaze’u. Wokalistka grupy dysponuje niezwykłym, ciekawym i intrygującym głosem.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Bokka — tajemniczy skład

Grupa powstała w 2013 roku i nie jest ujawnione, kim są jego członkowie. Na koncertach można zobaczyć wokalistkę, klawiszowca, gitarzystę, perkusistę i basistę. Muzycy działają incognito, by, jak to określają: skierować uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze, czyli na swoją muzykę. Klimatyczne, fascynujące, zapadające w pamięć, z nutką tajemnicy — takie właśnie są utwory zespołu Bokka.

Bokka — dyskografia

  • „Bokka”, 2013, wydawnictwo Nextpop
  • „Don't Kiss and Tell”, 2015, wydawnictwo Nextpop
  • „Life on Planet B” , 2018, wydawnictwo PIAS Recordings

Chcesz zobaczyć artystów na scenie? Kup bilety na Bokka!

Niespotykana forma działania incognito (brak udzielania się w mediach, brak wywiadów i rozgłosu) została znakomicie przyjęta przez publiczność i dziennikarzy. Twórczość artystyczną zespołu ocenia się bardzo wysoko, Bokka zbiera znakomite recenzje w prasie zagranicznej i polskiej. Zespół jest zapraszany na najbardziej liczące się festiwale, takie jak m.in. Open'er, Tauron Nowa Muzyka, Free Form Festival, GoodFest, Audioriver iThe Great Escape (UK).

Teledyski Bokki odnotowują dziesiątki i setki tysięcy odsłon, zespół rozwija się i zdobywa coraz większą liczbę nowych fanów. Osoby przychodzące na koncerty zespołu twierdzą, że są to zawsze niesamowite widowiska, pełne wizualizacji i elektryzującej, niezapomnianej muzyki.

Bilety na Bokka to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Mieszanka synthpopu, dreampopu, shoegaze’u i elektronicznej psychodelii – muzyka to jedyne, czym dzieli się z nami tajemniczy zespół Bokka. Artyści, ukrywający się na koncertach pod maskami, tworzą intrygujące i zaskakujące brzmienia. W ich utworach usłyszymy zarówno tradycyjne instrumenty klawiszowe, jak i elektroniczne syntezatory, mroczny, introspekcyjny wokal i wysokie, zbliżone do śpiewokrzyku wstawki. Koncert Bokki to zawsze wyjątkowe muzyczne przeżycie, w którym warto wziąć udział.

Podobni artyści

Adriano Celentano Tribute Show - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Adriano Celentano Tribute Show
15 minut temu