Brodka - bilety

Brodka

Polska piosenkarka i kompozytorka, wykonuje muzykę z gatunku pop, rock, punk i alternatywa. Pochodzi z Twardorzeczki, niewielkiej wsi koło Żywca, wychowała się w góralskiej rodzinie, o tradycjach muzycznych. W 2004 roku wygrała popularny program telewizyjny „Idol”. Artystka inspiruje się twórczością m.in. Eryki Badu, Jill Scott oraz Lauren Hill. Barwne, fantazyjne stroje i makijaże oraz podążanie własną, oryginalną ścieżką artystyczną to cechy wyróżniające tę piosenkarkę.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Monika Brodka — dyskografia

  • Album (2004)
  • Moje piosenki (2006)
  • Granda (2010)
  • Clashes (2016)

Szerokiej publiczności piosenkarka zaprezentowała się po raz pierwszy w talent-show o nazwie „Idol”. Wygrana przyniosła jej możliwość nagrania pierwszej płyty pt. „Album”. Na produkcję tą złożyły się głównie covery , mamy tu do czynienia z szerokim repertuarem — od muzyki country po rap, soul oraz r&b . Krążek przeszedł bez specjalnego echa. Dwa lata później, w 2006 roku, ukazał się krążek „Moje piosenki”, który okrył się złotem i przyniósł sukces komercyjny. Promowały go takie utwory jak „Znam Cię na pamięć”, „Miał być ślub” i „Za mało wiem”. W 2008 Monika Brodka nagrała trzy nowe piosenki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej popularnego serialu „BrzydUla” – są to: „Znowu przyszło mi płakać”, „Mam nowy plan” oraz „Piosenka z głowy”. W 2010 roku do rąk fanów trafił album „Granda”, który pokazał artystkę w zupełnie innym świetle i otworzył nowy rozdział w jej twórczości.

Monika Brodka — nagrody

Artystka jest laureatką wielu nagród w branży muzycznej i spoza niej. W 2013 została nominowana do nagrody Fryderyka 2013 w takich kategoriach jak: „Artysta roku”, „Album roku” (za minialbum LAX) oraz „Utwór roku” (za „Varsovie”). W tym samym roku okrzyknięto ją Kobietą Dekady „Glamour”. Monika Brodka w 2013 roku wystąpiła w Krakowie na głównej scenie Coke Live Music Festival. W 2014 album Brodki „Granda” uznano za najlepszy krążek wśród tych nagrodzonych Fryderykiem w ostatnich 20 latach.

Bilety na Monika Brodka to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Brodka to muzyczny kameleon. Na początku swojej kariery tworzyła głównie popowe, radiowe kawałki. Z czasem zaczęła eksperymentować z folkiem i polską pieśnią ludową, czego owocem jest płyta “Granda”. Krążek szybko trafił na szczyty list przebojów i otworzył nowy rozdział w jej karierze. Artystka nie zaprzestała muzycznych poszukiwań i kilka lat później wydała indie popowy “Clashes”. Koncerty Brodki to przekrój jej największych hitów, prezentowanych z dbałością o zaskakujące wizualne detale.

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
8 minut temu