Daria Zawiałow - bilety

Daria Zawiałow

Artystka o mocnym głosie oraz osobowości. Swój debiut muzyczny miała na scenie „Od przedszkola do Opola”. Pomimo iż wiele osób pamięta ją z występów w X Factor czy też Mam Talent, to jednak coraz większa część społeczeństwa rozpoznaje ją jako wyjątkową wokalistkę, której utwory zapadają na długo w pamięć.

Koncerty Daria Zawiałow:

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu Daria Zawiałow

Kup bilety na koncert Daria Zawiałow i poznaj młodą artystkę z duszą buntowniczki!

Początki działalności

Do świata muzyki trafiła dość szybko – już jako mała dziewczynka. W wieku 7 lat wystąpiła w programie telewizyjnym „Od przedszkola do Opola”, gdzie przebrana za biedronkę wykonała utwór Rzeka pochodzący z repertuaru Wolnej Grupy Bukowina. Jako nastolatka postanowiła spróbować swoich sił w 4 edycji programu Mam Talent, gdzie dotarła do półfinału. Przełomem w jej karierze był jednak udział w show X Factor, w którym dostała się do finałowej dwunastki. Małe osiągnięcia sprawiły, że postanowiła przenieść się do Warszawy, by móc dalej rozwijać swój talent. Dopiero w 2016 roku, gdy wzięła udział w konkursie Debiuty w Opolu z piosenką Malinowy Chruśniak jej kariera ruszyła szybko do przodu. Wystarczyło kilka miesięcy od ukazania się teledysku do utworu na YouTubie, by mogła pochwalić się ponad 3 milionową ilością wyświetleń.

Albumy studyjne

  • A kysz! (2017)
  • Helsinki (2019)

Jej debiutancki album pokazał, że nie trzeba wygrać wielkich show by droga muzyczna stała się otworem. Uznany został jako jeden z najlepszych polskich debiutów w ciągu ostatnich lat. Krążka nie można nazwać jednym gatunkiem muzycznym. Z jednej strony zawiera popowe korzenie, które łączą się z elektroniką, stylem Indie a także art rockiem. Zróżnicowane gatunki muzyczne nie przeszkodziły artystce w stworzeniu spójnego i perfekcyjnie poukładanego krążka. Poza melodią, album przepełniony jest bogatymi i nieprzeciętnymi tekstami. Drugi album artystki promuje singiel „Nie Dobiję Się Do Ciebie”.

Poznaj wyjątkową Darię Zawiałow i kup bilety na jej koncert już dziś!

Daria Zawiałow to jedna z najciekawszych polskich wokalistek młodej sceny muzycznej. Dwukrotnie nagrodzona Fryderykiem, jest również autorką tekstów i kompozytorką. W przyjemnych, popowych kawałkach z debiutanckiej płyty słychać inspiracje poezją Leśmiana i polskim folkiem. Druga płyta to muzyczny powrót do nostalgicznych lat 80., gdzie refreny przecinane są krzykliwym refrenem i dźwiękiem syntezatora. Koncerty Darii Zawiałow to okazja do posłuchania przebojów z obu znakomitych albumów.

grandson - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
grandson
49 minut temu