Celebration of QUEEN. Tribute show starring Marc Martel - bilety

Celebration of QUEEN. Tribute show starring Marc Martel

The Show Must Go On – utwór podarowany nam przez wielkiego Freddiego Mercury'ego. A jego show naprawdę trwa w ustach oszałamiającego sobowtóra wokalnego Marka Martela. Tylko jedna taka noc - nie przegapcie tego fantastycznego koncertu, który wskrzesi geniusz Freddiego Mercury'ego.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

QUEEN SHOW NA ŻYWO
Mark Martel przywrócił ulubioną muzykę melomanów. Dzięki jego talentowi możemy cieszyć się przebojami brytyjskich legend rocka na żywo. Po śmierci Freddiego Mercury'ego wydawało się to niemożliwe. Jednak Markowi udało się tchnąć życie w kultowe utwory. Zgadzają się z tym nie tylko fani Queen, ale także członkowie zespołu gwiazdy! Gitarzysta Brian May i perkusista Roger Taylor zachwycają się wokalem Kanadyjczyka. To oni mianowali Marka solistą oficjalnego projektu tribute'owego The Queen Extravaganza.

MARTEL I "BOHEMIAN RHAPSODY"
Artysta umożliwił premierę najlepiej zarabiającego muzycznego filmu biograficznego o Freddiem Mercurym. W filmie, oprócz archiwalnych nagrań zmarłego frontmana, słychać głos Marka Martela. Producent filmu, Graham King, przyznał, że bez Marka ten film po prostu by nie powstał. Mark Martel jest ewenementem, naprawdę nie tylko śpiewa jak Freddie, oddając jego sposób zachowania, intonacje wokalne, ale też wygląda jak solista Queen. Nie na darmo krytycy nazywają Martela "reinkarnacją" Mercury'ego. A słynny perkusista zespołu Quinn Roger Taylor pobłogosławił Marka do filmu "Bohemian Rhapsody", w którym jego głos śpiewa aktor Rami Malek. W 2011 r. Martel wziął udział w konkursie Queen Extravaganza. Wykonał fragment utworu "Somebody To Love" i to wystarczyło, aby doprowadzić słuchaczy i legendarnych muzyków Queen do szału. Teledysk zdobył 9 000 000 wyświetleń.

QUEEN'S WORLD HITS WE WROCŁAWIU, KRAKOWIE I WARSZAWIE - LIPIEC, 2022 r.
Przyjdź na Show Out of Time, by usłyszeć kultowe piosenki brytyjskich gwiazd rocka. Mark Martel wykona głosem Freddiego Mercury'ego kultowe przeboje, takie jak: Somebody to Love, Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga i oczywiście The Show Must Go On. Przyjdź i bądź częścią oficjalnego i bez wątpienia najlepszego tribute show Queen na świecie.

KONCERTY NA RZECZ UKRAINY
z udziałem najlepszych ukraińskich muzyków.

T.Love - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
T.Love
19 minut temu