Chelsea Wolfe - bilety

Chelsea Wolfe

Amerykańska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, urodziła się 14 listopada 1983 roku. Znawcy określają jej muzykę jako mocną i mroczną, a przy tym bardzo zaskakującą. Chelsea Wolfe zadebiutowała w 2006 roku, gdy do sprzedaży trafił jej autorskim krążek pt. „Mistake in Parting”. Popularność zdobyła dzięki wydanym w następnych latach płytom: „The Grime and the Glow „(2010) oraz „Apokalypsis” (2011). Utwory Chelsea Wolfe obecne są na ścieżce dźwiękowej znanego serialu „Gra o tron” i „Fear the Walking Dead”.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Bilety na Chelsea Wolfe

Amerykańska wokalistka kreuje swój artystyczny wizerunek w klimacie mrocznym — noir. Tajemnicze i niepokojące obrazy jej teledysków przenikają majestatyczne tempa, dźwięki są zapętlone, a brzmienia pełne pogłosów. Wokal ściśle łączy się z obrazami, tworząc razem spójną całość — nawiedzony, przerażający krajobraz z pogranicza koszmaru i szaleństwa, pełen dziwnych elementów. Nie brak w nim nagości, krwi oraz symbolicznych przedmiotów.

Dźwięki utworów Chelsea Wolfe w jednej chwili brzmią wyraźnie, by za chwilę wtopić się w tło, całość jest tak zestawiona i zsynchronizowana, że tworzy w odbiorcy narastające wciąż wrażenie niepokoju i tajemnicy, wszystko jest jakby wzięte z dusznego, pesymistycznego horroru.

Bilety na Chelsea Wolfe

Krytycy uważają, że na twórczość Chelsea Wolfe wpłynęła głównie fascynacja black metalem i skandynawskim folkiem. Utwory tej wokalistki zalicza się do takich gatunków jak : doom metal, gothic rock, drone metal, folk i dark ambient, ale wokalistka nie zamyka się w żadnym z nurtów i nieustannie eksperymentuje. Chelsea Wolfe koncertowała na całym świecie i współpracowała z różnymi grupami muzycznymi, z którymi w jakiś sposób jej muzyka koresponduje. Występowała m.in. z Russian Circles, Converge, Myrkur, a jej utwory były wykorzystywane na ścieżkach muzycznych w wielu filmach.

Mroczna i zaskakująca – właśnie taka jest muzyka Chelsea Wolfe. Możemy usłyszeć ją jako tło wielu filmów i seriali, m.in. “Gry o Tron” czy “Fear the Walking Dead”. W twórczości amerykańskiej artystki przeplatają się motywy koszmaru, horroru i szaleństwa. Niepokój potęgują rekwizyty, które towarzyszą jej na scenie – symboliczne przedmioty i krew to stałe elementy każdego występu. Koncerty Chelsea Wolfe zdradzają inspirację black metalem, skandynawskim folkiem, gothic rockiem i dark ambientem.

Spięty - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Spięty
39 sekund temu