Chemia - bilety

Chemia

Polski zespół hardrockowy, został założony w 2010 roku przez Wojciecha Balczuna. Formacja jest znana nie tylko w Polsce, koncertowała w wielu krajach na świecie m.in. w: Danii, Holandii, Niemczech, Szwecji, Czechach i Austrii. Chemia czerpie inspiracje z twórczości takich zespołów jak: Soundgarden, Sevendust,Foo Fighters, Incubus, Skunk Anansie, Lenny Kravitz, Queens of the Stone Age, King's X , Stone Sour, Slayer, Nothing More, Shinedown.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Wojciech Balczun, gitarzysta grupy, karierę rockmana podjął dopiero w wieku 37 lat. Wcześniej zajmował wysokie stanowiska w spółkach publicznych. Całkowicie zmienił image i styl życia, zajął się muzyką i osiąga niemałe sukcesy na scenie. Zespół, który stworzył, grał w legendarnych miejscach w Hollywood i Los Angeles, takich jak Hard Rock Cafe w 2014 roku czy Viper Room w 2017 roku . W Polsce Chemia supportowała gwiazdy największego formatu: Guns and Roses, Deep Purple i Red Hot Chilli Peppers. W 2016 roku słuchacze rockowej rozgłośni — Antyradia okrzyknęli Chemię zespołem roku.

Chemia — skład zespołu:

  • Łukasz Drapała — wokal,
  • Wojciech Balczun — gitara,
  • Adam Kram — perkusja,
  • Maciej Papalski — gitara,
  • Błażej Chochorowski — bas.

W 2016 roku opuścił zespół wokalista Łukasz Drapała. Powrócił w 2018 roku i podjął pracę nad materiałem do nowego albumu.

Chemia wydała następujące płyty:

  • Dobra Chemia, (2010),
  • 02, (2011),
  • In the Eye, (2012),
  • The One Inside, (2014),
  • Let me, (2015).

Ostatni album, zatytułowany „Let Me" z gościnnym udziałem Brenta Fitz (perkusista Slash i Gene Simmons), został wydany 18 września 2015 r. „Let me" jest pełen odważnych, energetycznych riffów, które świetnie brzmią podczas koncertów. Płytę stworzono we współpracy z legendarnym producentem Mike'em Fraserem, który nagrywał i miksował dla takich zespołów jak m.in. Led Zeppelin, Metallica, AC / DC czy Aerosmith.

Bilety na Chemia to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Polski zespół hardrockowy zasłynął nie tylko na ziemi ojczystej – Chemia ma na swoim koncie występy m.in. w Danii, Holandii, Niemczech, Szwecji, Czechach i Austrii. Formacja okrzyknięta Zespołem Roku 2016 przez słuchaczy Antyradia, może pochwalić się supportem takich gwiazd, jak Guns and Roses, Deep Purple i Red Hot Chilli Peppers. Posłuchaj jednego z najpopularniejszych zespołów hardrockowych w Polsce – wybierz się na koncert Chemii i poczuj mocne, hardrockowe brzmienie na własnej skórze.

Muzyczny Kazimierz: LADY PANK, Dziwna Wiosna, The Freuders - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: LADY PANK, Dziwna Wiosna, The Freuders
11 minut temu