Cjalis - bilety

Cjalis

Cjalis, czyli piosenkarz Bartosz Walaszek, prezentuje muzykę typowo klubową, stylizowaną na disco-polo, hip-hop, elektro punk, a także rock. Cjalis pierwotnie był jedynie postacią stworzoną na potrzeby serialu „Blok Ekipa’’, wyprodukowanym przez Bartosza Walaszka dla Comedy Central. Utwory Cjalis notują miliony odsłon na You Tube. Zachęciło to ich twórcę do występów i koncertowania na żywo, w realnej rzeczywistości, dlatego Walaszek w 2017 zakłada jednoosobowy zespół Cjalis.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Cjalis — Bartosz Walaszek

Artysta urodził się 6 maja 1977 w Warszawie, jest muzykiem i polskim filmowcem. Założył „Zespół Filmowy Skurcz i Git Produkcja”, jest współtwórcą satyrycznego duetu disco-polo „Bracia Figo-Fagot”, członkiem zespołu „Nunczaki Orient”, występował też jako perkusista grupy punk-rockowej TPN 25, od 2017 roku występuje jako Cjalis.

Chcesz zobaczyć artystę na żywo? Kup bilety na Cjalis!

Bartosz Walaszek w swoim życiu zawodowym m.in. realizuje seriale animowane dla telewizji 4fun.tv. Najbardziej znanym serialem GIT Produkcji jest „Kapitan Bomba”, emitowany w latach 2007-2013.

Bartosz Walaszek, odtwarzający rolę Cjalis w serialu „Blok Ekipa”, zdobył ogromną popularność dzięki teledyskom ze swoją fikcyjną postacią. Skłoniło go to do występowania z utworami Cjalis na żywo. Na koncertach prezentowane są takie hity jak np.: „Autodancing", „Królowa Dzielni" czy „Ciuralla".

Piosenki Cjalis cieszą się niezwykłym zainteresowaniem na portalu YouTube.

Na przykład:

  • „Melanż u Dzikiego" — (3,3 mln wyświetleń),
  • „Autodancing" — (2,9 mln wyświetleń),
  • „Królowa Dzielni" — (5,2 mln wyświetleń)
  • „Ciuralla" — (8,7 mln wyświetleń

Lubisz takie klimaty? Bilety na Cjalis to prawdziwa gratka!

Cjalis to postać znana z serialu “Blok Ekipa”, za którą stoi Bartosz Walaszek – muzyk, filmowiec i współtwórca formacji Figo-Fagot. Walaszek zdobył ogromną popularność dzięki teledyskom z fikcyjną postacią Cjalisa. Miliony odsłon na YouTubie zmotywowały go do występowania na żywo. Koncerty Cjalisa słyną z dobrej zabawy – połączenie muzyki klubowej, disco-polo, hip-hopu i rocka z prześmiewczymi tekstami piosenek to wybuchowa mieszanka, która spodoba się fanom satyry.

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
9 minut temu