Dan Owen - bilety

Dan Owen

Brytyjski piosenkarz i autor tekstów, występuje od dzieciństwa, ale wciąż nie jest tak popularny, ja na to zasługuje. Pierwszy raz zaprezentował się na koncercie w wieku trzynastu lat. Artysta wyróżnia się mocnym, zapadającym w pamięć głosem o głębokiej barwie, tworzy piękne, pełne emocji bluesowe ballady, jak i mocniejsze folkowe oraz rockowe utwory, zaskakujące doskonałym poziomem artystycznym i szczerością przekazu. Dan Owen jest młodym artystą o niezwykłej wrażliwości i dojrzałości.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Dan Owen ma za sobą trudne przeżycia — o mało nie stracił wzroku. Na skutek wypadku w pracowni stolarskiej bardzo zranił jedno oko. Artysta przeszedł długą rekonwalescencję i doświadczył stresu pourazowego. Uraz oka przekreślił także plany Dana Owena związane ze stolarstwem, powrót do dawnych zajęć okazał się niemożliwy. W związku z tym Dan Owen zwrócił się całkowicie ku graniu i muzyce.

Chcesz zobaczyć niesamowity występ tego artysty? Kup bilety na Dan Owen!

Dan Owen występował jako support przed popularną w Wielkiej Brytanii angielską piosenkarką Birdy, odbywał z nią jedną z jej tras koncertowych. To wydarzenie przyczyniło się do zdobycia większej liczby fanów, przez tego niedocenianego wciąż artystę . Dan Owen od młodości występował w brytyjskich pubach, jego oficjalnym debiutem jest album „Stay Awake With Me” wydany przez wytwórnię Atlantic Records, promował ją singiel „Made To Love You”. Krążek jest zbiorem osobistych historii i doświadczeń muzyka, pełnych całego spektrum różnych, również trudnych uczuć.

Najpopularniejsze piosenki Dan’a Owen’a notują setki odsłon na kanale You Tube, są to:

  • „Made to Love you”,
  • „Little Red Rooster”,
  • „Icarus”,
  • „Fall Like a Father”,
  • „Moonlight”.

Bilety na Dan Owen to gratka dla fanów, zdobądź je!

Jego muzyczna przygoda rozpoczęła się w wieku 13 lat. Dostrzeżony przez przedstawicieli legendarnej Atlantic Records, osiągnął zawrotną popularność, a pod skrzydłem londyńskiego RAK Studios, nagrał swoją pierwszą płytę. “Made To Love You” z debiutanckiego krążka ma obecnie 15 milionów wyświetleń na platformie YouTube. Koncert Dana Owena to szansa na poznanie uzdolnionego młodzieńca, który w tak młodym wieku może pochwalić się imponującym, muzycznym sukcesem. Aż strach pomyśleć, co będzie później!

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
22 minuty temu