Deafheaven - bilety

Deafheaven

Amerykański zespół, który powstał w 2010 roku, prezentuje brzmienia z pogranicza black metalu, post metalu, black gaze i screamo. Formacja Deafheaven wyróżnia się wielką oryginalnością wśród grup metalowych i nie stroni od eksperymentów. Zespół dokonuje niemal niemożliwych zestawień — potrafi połączyć twardy black metal z łagodną, senną atmosferą shoegaze’u.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Bilety na Deafheaven

Założycielami Deafheaven są gitarzysta Kerry McCoy oraz wokalista George Clarke. Muzycy pracowali rok nad wspólnym materiałem. Efektem ich działań jest studyjny krążek „Roads To Judah”, który do sprzedaży w 2011 roku wprowadziło wydawnictwo Deathwish. Wkrótce potem zespół ruszył w trasę koncertową. Popularność przyszła dwa lata później, wraz z płytą „Sunbather”, wtedy to muzycy zadebiutowali na liczącej się liście Billboard, gdzie trafili na 130 pozycję, a w notowaniu Top Heatseekers zajęli drugie miejsce. Niektórzy krytycy muzyczni uznali album za muzyczne arcydzieło. W 2015 roku wokół Deafheaven działo się naprawdę dużo, muzycy nawiązali współpracę z wydawnictwem ANTI i nagrali krążek „New Bermuda”. Spin Magazine uznał tę płytę za jedną z najlepszych propozycji wydawniczych w 2015 roku.

Deafheaven — albumy studyjne:

  • „Roads to Judah” (2011),
  • „Sunbather” (2013),
  • „New Bermuda”(2015),
  • „Ordinary Corrupt Human Love”(2018).

Ostatni krążek Deafheaven promował singiel „Honeycomb”, do którego powstał teledysk. „Ordinary Corrupt Human Love” nie jest albumem jednoznacznym i przewidywalnym, wręcz przeciwnie — zaskakuje różnorodnością. Pod pociągającą powierzchnią i urokliwymi brzmieniami kryją się głębie lęku, rozpaczy i bezradności. Wszystko to dokładnie słychać w skrajnościach, których pełne są utwory tej niezwykłej płyty.

Bilety na Deafheaven

Mocne brzmienia z pogranicza black metalu, post metalu, black gaze i screamo – taką wybuchową mieszankę prezentuje amerykański zespół Deafheaven. Formacja słynie z nietypowych, muzycznych połączeń i eksperymentowania z gatunkiem. Deafheaven, jako jeden z nielicznych, potrafi zestawić ciężki black metal z łagodnym shoegazem. Zespół trafił na notowania Billboardu i Top Heatseekers, gdzie zajął drugie miejsce w zestawieniu. Koncert Deafheaven polecany jest tym, którzy lubią eksperymentalne dźwięki.