Dog Eat Dog - bilety

Dog Eat Dog

Amerykański zespół muzyczny z New Jersey, prezentujący muzykę będącą mieszanką różnych stylów muzycznych (m.in. ska, rapcore, hardcore punk, crossover). Grupa zdobyła nagrodę VMA MTV za debiut w 1993 roku. Wielką popularność formacji eksplodowała w 1994 roku, gdy wydano krążek „All Boro Kings", na którym utrwalono takie przeboje jak: „No Fronts" i „Who's The King".

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć występ na żywo? Kup bilety na Dog Eat Dog!

Muzycy są pionierami gatunku crossover – połączyli ciężkie, metalowe dźwięki metalu z brzmieniami funky, ska i rapu. Początki zespołu to końcówka lat osiemdziesiątych, wtedy to poznali się Basista Dave Neabore i gitarzysta Sean Kilkenny. Pierwszy występ dla pięćdziesięciu osób odbył się w 1990 roku w piwnicy Neabore’a. Wczesnym latem 1993 roku, nakładem Roadrunnera, do sprzedaży trafił debiutancki mini-album Dog Eat Dog, zatytułowany „Warrant". Rok później ukazał się długogrający krążek o tytule „All Boro Kings". Płyta jest oryginalnym połączeniem rap’u, rock’a i punk’a, dodano także brzmienia saksofonu, co stało się w następnym etapie działalności Dog Eat Dog ich charakterystyczną cechą rozpoznawczą. Płyta została rozprowadzano w ponad sześciuset tysiącach egzemplarzy, a teledyski do utworów „No Fronts” oraz „Who’s The King” trafiły do MTV. Dog Eat Dog zaczął być zapraszany na najbardziej liczące się festiwale, muzycy występowali przed wielkimi rzeszami fanów na ogromnych halach. W 1995 roku formacja została wyróżniona statuetką na MTV Europe Music Awards w kategorii Artyści Roku.

Dog Eat Dog – skład zespołu

  • John Connor — wokal,
  • Dave Neabore — gitara basowa,
  • Matt Salem — gitara,
  • Brandon Finley — perkusja.

Druga płyta zespołu — „Play Games” ukazała się w 1996 roku, wystąpili na niej gościnnie Ronnie James Dio z Black Sabbath i Rainbow oraz Wu-Tang Clan RZA. W czerwcu 1999 roku do rąk fanów trafił krążek „Amped”, ale nie odniósł sukcesu. Kolejny album studyjny ukazał się w 2006 roku, zatytułowany był „Walk With Me”.

Bilety na Dog Eat Dog to gratka dla fanów, zdobądź je!

Muzycy Dog Eat Dog to pionierzy crossovera. Charakterystyczne dla nich połączenie ciężkiego metalu z rapem i rytmicznym funkiem wyniosło ich na szczyty list przebojów i przyniosło międzynarodową sławę. Artyści mogą pochwalić się nagrodą VMA MTV za debiut oraz MTV Music Awards w kategorii Artysta Roku. Kapela wywarła ogromny wpływ na muzyczne gusta pokolenia lat 90. i była inspiracją dla powstających wówczas zespołów. Koncerty Dog Eat Dog to spotkanie z prawdziwą legendą crossovera, którego nie można przegapić!

Kamasi Washington · Fearless Movement Europe Tour - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kamasi Washington · Fearless Movement Europe Tour
6 minut temu