Grzegorz Hyży - bilety

Grzegorz Hyży

Polski piosenkarz i autor tekstów, lider zespołu Grzegorz Hyży & Band, wykonujący muzykę z gatunku pop i pop-rock. Artysta pochodzi z muzykującej rodziny, jego dziadek grał na akordeonie, wujek na gitarze, a ciocia na dudach. Jego kariera muzyczna ruszyła w sierpniu 2010 roku, kiedy wraz ze znajomymi założył zespół BrytFunky. Formacja nie przetrwała, rozpadła się po roku. Wtedy powstała grupa Grzegorz Hyży & Band.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Grzegorz Hyży — kariera

Artysta w 2013 wziął udział (razem z ówczesną żoną Mają) w trzeciej edycji programu TVN X Factor. Małżeństwo dotarło aż do półfinału, do finału wszedł Grzegorz Hyży. Zajął drugie miejsce, przegrywając z Klaudią Gawor. W finale śpiewał w duecie z Rea Garveyem z zespołu Reamonn.

Zobacz, jak artysta występuje na żywo — kup bilety na Grzegorz Hyży!

Grzegorz Hyży, w kwietniu 2014 zaprezentował swój debiutancki singel „Na chwilę”, który wspiął się na pierwsze miejsce polskiego zestawienia airplay. Utwór był zapowiedzią pierwszego albumu studyjnego piosenkarza pt. „ Z całych sił”, którego premiera nastąpiła w maju 2014 roku. 18 czerwca 2015 artysta został uhonorowany przez Prezydenta Miasta Gniezna — Tomasza Budasza tytułem Ambasadora Miasta Gniezna.

12 maja 2017 ukazał się drugi album studyjny Grzegorza Hyżego, pt. „Momenty”. Promowały ją cztery single: „Pod wiatr”, „Niech pomyślą, że to ja”, „O Pani!” oraz „Noc i dzień”. W tym samym roku Hyży zaśpiewał także w duecie z Kayah singiel „Podatek od miłości”. Utwór można usłyszeć w filmie o tej samej nazwie. Grzegorz Hyży w 2018 roku dołączył do grona trenerów w dziewiątej edycji programu TVP2: The Voice of Poland.

Grzegorz Hyży — nagrody

  • Najlepszy debiut radiowy 2014 — Eska Music Awards
  • Gruba Ryba – najlepszy debiut 2014 – Radio Kolor
  • Platynowa płyta — sprzedaż albumu „Z całych sił”
  • Nominacja w kategorii Najlepszy Artysta Roku — MTV EMA,,
  • Najczęściej grane utwory w stacjach radiowych w 2014 — Festiwal Top of The Top Sopot 2015
  • Najlepszy Artysta w sieci – Festiwal Opole 2015

Bilety na Grzegorz Hyży to prawdziwa gratka, zdobądź je!

Polski piosenkarz znany jest ze swoich wyjątkowych, popowych kawałków. Grzegorz Hyży zdobył popularność dzięki udziale w trzeciej edycji programu TVN “X Factor”, gdzie zajął II. miejsce. Prawdziwa kariera Hyżego rozpoczęła się od singla “Na chwilę”, którym w 2014 roku podbił listy przebojów w całej Polsce. Muzyk może pochwalić się takimi hitami, jak “Podatek od miłości”, który nagrał wspólnie z Kayah. Koncert Grzegorza Hyżego to niepowtarzalna okazja do posłuchania jego przebojów na żywo.

Podobni artyści