Hollywood Undead - bilety

Hollywood Undead

Zespół Hollywood Undead jest współczesną formacją, wykonującą rapcore. Grupa powstała w 2005 roku w Los Angeles. Na koncertach muzycy występują w charakterystycznych maskach, jest to ich znak rozpoznawczy. Teksty utworów są pełne emocji, emanują mrokiem i niepokojem. Wykonywana muzyka inspirowana jest metalem, punkiem i hard corem. Twórczość grupy na początku nie miała celu komercyjnego i publikowana była za darmo.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Bilety na Hollywood Undead

Pierwsza płyta Hollywood Undead została wydana we wrześniu 2008 roku, nazwano ją: „Swan Songs”. Kolejne albumy: „American Tragedy” z 2011 i „Notes From The Underground”, cieszyły się wielką popularnością i trafiły do pierwszej czwórki listy „Billboardu”. Z kolejnego albumu zespołu „Day Of The Dead” pochodzi jeden z największych hitów Hollywood Undead, również zatytułowany „Day Of The Dead”.

Single i płyty Hollywood Undead

20 października 2012 r. trafił do Internetu pierwszy singiel, promujący kolejną płytę – „Notes From The Underground". Utwór nosił tytuł "Dead Bite". W krótkim czasie po nim Hollywood Undead opublikowali na swojej witrynie internetowej kolejny singiel z nowego albumu — pt. „We Are", do którego nagrano teledysk, wyreżyserowany przez Shawna Crahana z zespołu Slipknot. Album Hollywood Undead ukazał się w sprzedaży 8 stycznia 2013 roku.

21 października 2014 zespół umieścił oficjalnie na iTunes pierwszy singiel z nowej płyty „Day Of The Dead" zatytułowany tak samo, jak album. Singiel, w kontraście do utworów z albumu „Notes From The Underground", wyróżnia się twardym, rockowym brzemieniem i może przypominać klimat rapcor , obecny na płycie „American Tragedy”.

27 października 2017 w sprzedaży pojawił się piąty album studyjny Hollywood Undead o tytule „Five”. Zapowiedział go singiel „California Dreaming”.

Bilety na Hollywood Undead

Muzyka Hollywood Undead przepełniona jest niepokojem i skrajnymi emocjami, które artyści ukrywają pod charakterystycznymi maskami. Muzycy grają rapcore, chociaż w ich utworach słychać też inspirację metalem, punkiem i hardcorem. Zespół ma na koncie aż pięć albumów, spośród których “American Tragedy” i “Notes From The Underground” trafiły do pierwszej czwórki na liście “Billboardu”. Koncert Hollywood Undead to niesamowite przeżycie nie tylko pod względem muzycznym, ale i wizualnym.