Julia Pietrucha - bilety

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha to nie tylko wokalistka, ale i aktorka oraz modelka. W wieku 11 lat zadebiutowała na deskach Teatru Syrena. Zagrała w wielu filmach i serialach takich jak: "Jutro idziemy do kina" Michała Kwiecińskiego, za którą dostała specjalną nagrodę aktorską na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zagrała również w „Tataraku” Andrzeja Wajdy,w amerykańsko-węgierskim filmie "The Curse of Styria" oraz serialach takich jak: "Na Wspólnej", "Blondynka" czy "Galeria". Występowała również w show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Julia Pietrucha

Julia Pietrucha od dziecka była bardzo muzykalna. Już w wieku 14 lat nauczyła się grać na gitarze od starszej siostry. Następnie zaczęła grać na ukulele i klawiszach. W wieku 26 lat Pietrucha rzuciła karierę aktorską. Wówczas oddała się podróżowaniu. Pół roku podróżowała motocyklem po Azji, potem postanowiła oddać się muzyce.

W 2016 wydała własnym sumptem pierwszy album „Parsley”. Zawierał 5 anglojęzycznych utworów. Na albumie Pietrucha akompaniowała sobie na ukulele, a towarzyszący jej muzycy grali na instrumentach smyczkowych oraz fortepianie. W 2018 roku ukazała się druga płyta - "Postcards From The Seaside". Było to 12 nowych piosenek, których autorem była Julia Pietrucha. Bilety na Julia Pietrucha to zawsze emocje i najwyższy poziom wykonania, który elektryzuje publikę. Jeden z tekstów na drugiej płycie współtworzył nawet Dawid Podsiadło. W opakowaniu znalazły się teksty piosenek i akordy na ukulele oraz 12 kart pocztowych z grafikami o morskiej tematyce autorstwa Juli Jah. Na płycie towarzyszyli Julii muzycy – gitarzysta, bas, perkusja, skrzypce, puzon oraz mandolina. Nazwa płyty była zainspirowana przeprowadzką artystki nad morze. Znalazły się na płycie zarówno folkowe, jak i musicalowe piosenki. Pietrucha wystąpiła także na rozszerzonej płycie Podsiadły w piosence Cohle Hart" oraz w piosence Anity Lipnickiej & The Hats "Tęczowa" z jesieni 2017.

Podczas festiwalu Opener oraz festiwalu Spring Break w Poznaniu bilety na Julia Pietrucha zostały szybko wyprzedane, co potwierdza tezę, że artystka cieszy się dużą popularnością. Brała udział także w koncercie Męskie Granie, organizowanym przez markę Żywiec. Julia Pietrucha to wokalistka i instrumentalistka poruszająca się po wielu gatunkach muzycznych. Gra na ukulele ubarwia jej piękny i spokojny głos, co zapewnia niebywałe wrażenia muzyczne.

Łagodny głos i subtelny dźwięk ukulele – tyle wystarczyło, aby Julię Pietruchę pokochali fani w całej Polsce. Znana ze szklanego ekranu artystka, porzuciła aktorstwo i zajęła się tworzeniem autorskiej muzyki. Wyszło jej to na dobre – debiutancką płytę “Parsley” nagrodzono Mateuszem Trójki i MocArtem RMF Classic. Nowa płyta “Postcards From The Seaside” to kolejna dawka kojących ballad, których można posłuchać również na żywo – koncert Julii Pietruchy to coś dla miłośników łagodnych brzmień.

Podobni artyści