Killy - bilety

Killy

Khalil Tatemto jest młodym kanadyjskim wokalistą hip-hopowym. Urodził się 19 sierpnia 1997 roku, pochodzi z Toronto. Najbardziej znanym utworem tego rapera jest singiel „Killamonjaro", który notuje na kanale You Tube już dziesiątki milionów odsłon. Inspiracją dla tego muzyka jest twórczość takich artystów jak np. Kanye West, Travis Scott, Joey Badass, Soulja Boy czy MF Doom.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Bilety na Killy

Killy znany jest z ekstrawaganckiego stylu ubierania się, często nosi rzeczy od najbardziej znanych projektantów świata. W wielu wywiadach podkreśla, że lubi się bawić modą i podąża w tej dziedzinie swoją własną ścieżką.

Killy zaczął się interesować muzyką w szkole średniej, rapowanie było jego hobby, tak jak piłka nożna. W 2015 roku raper włączył się aktywnie w nocne życie Toronto i nawiązał wiele kontaktów, które ułatwiły mu start w branży muzycznej. Zaczął występować, organizować małe koncerty, a jednocześnie tworzył piosenki i prezentował je na kanale You Tube i Sound Cloud. Dzięki tym działaniom udało mu się zdobyć pokaźną grupę fanów. W 2015 roku Killy nagrał kilka piosenek, które zostały wydane w 2016 roku. Utwory te zyskały dużą popularność wśród lokalnej publiczności, co zachęciło młodego artystę do dalszych kroków na ścieżce do wielkiej kariery muzycznej.

Bilety na Killy

W lutym 2017 roku Killy zaprezentował swój utwór pt. „Killamonjaro". Tekst piosenki jest prosty, szczery i bezpośredni, opisuje styl życia i sprawy, które są ważne dla rapera. Utwór zdobył nieprawdopodobną popularność i stał się światowym hitem, dzięki któremu twórczością artysty zaczęli się interesować ludzie żyjący na wszystkich kontynentach.

Pierwszy studyjny krążek Killego ukazał się 5 marca 2018 roku i zatytułowany jest „Surrender Your Soul.” Z kolei 14 września 2018 roku do rąk fanów trafiła pierwsza Ep-ka rapera, zawierająca pięć piosenek.

Bilety na Killy

Kanadyjski wokalista hip-hopowy znany jest z takich hitów jak “Killamonjaro” czy “No Sad No Bad”. Młody raper swoją muzyczną przygodę rozpoczął od nagrania utworu “Big Bux”, którym zadebiutował w serwisie SoundCloud. Szczere i bezpośrednie teksty KIlly’ego trafiły w gusta milionów słuchaczy, co widać w odsłonach jego piosenek na YouTubie. Artysta przyznaje, że jego inspiracją są Kanye West, Travis Scott i MF Doom. Koncert Killy’ego to szansa na posłuchanie wschodzącej gwiazdy światowego rapu.

18.05: STREFA PLAŻA - JuweSobota - Kult | Dżem | The Dumplings - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
18.05: STREFA PLAŻA - JuweSobota - Kult | Dżem | The Dumplings
2 minuty temu