$uicideboy$ - bilety

$uicideboy$

$uicideboy$ to duet raperów pochodzących z Nowego Orleanu. Pomimo krótkiego okresu działalności muzycznej, stali się niezwykle popularni. Ich działalność muzyczna opiera się na tworzeniu muzyki pogranicza alternatywnego hip-hopu, horrorcore, a także trapu czy glitch.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Skład zespołu $uicideboy$

  • Ruby da Cherry
  • $lick $loth – DJ i autor piosenek.

Chciałbyś zobaczyć występ $uicideboy$ na żywo?

Początki $uicideboy$

Zespół został założony w 2014 roku przez dwóch kuzynów. Początkowa działalność muzyczna artystów wiązała się z punk rockiem a inspiracją tworzącej się muzyki był m.in. Misfits czy też Leftober Crack. Tworzona przez nich mieszanka muzyczna stanowiła horrorcore, znana wszystkim ze złowieszczej atmosfery oraz wyuzdanych rymów. Niezwykle szybko, bo już w 2014 roku wydali dziesięcioczęściową serię „Kill Your$elf”. Album stanowi jeden z wielu EP-ek artysty. W 2016 roku pojawiło się jej pierwsze wydanie wraz z Radical $uicide, które osiągnęło 17 miejsce na liście Billboard Rap. Warto dodać, że ich działalność ożyła w 2017 roku w momencie wydania serii Kill Yoursell.

Albumy $uicideboy$

  • I Want to die in New Orleans (2018)
  • Eternal Grey (2016)

Na początku 2018 roku zespół wydał nowy singiel „Fuckallofyou2k18”. W tym samym roku udało im się również wydać dwa single Carrollton i Meet Mr. Niceguy, które stanowią część utworów znajdujących się na krążku „I Want to die In New Orleans”. Ważnym wydarzeniem w karierze artysty było również wydanie dziesięciu tomów, które zamknęły Kill Your$elf. Całość, wraz z poprzednimi utworami, tworzy składanka zwana The Infinity Saga.

Muzyczny Kazimierz: LADY PANK, Dziwna Wiosna, The Freuders - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: LADY PANK, Dziwna Wiosna, The Freuders
5 minut temu