Luxtorpeda - bilety

Luxtorpeda

Formacja powstała w 2010 roku. Robert Friedrich zaprosił wtedy do współpracy gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika i perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku, w czasie powstawania materiału na nowy krążek, do grupy dołączył wokalista Przemysław Frencel. Grupa prezentuje utwory utrzymane głównie w stylistyce rocka, rocka alternatywnego, punk rocka.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć zespół na żywo? Kup bilety na Luxtorpeda!

Debiutancka płyta „Luxtorpeda” trafiła do rąk fanów 9 maja 2011 roku. Pełna jest brzmień garażowo-punkowo-rockowych, utwory zawierają refleksje na temat codziennych zmagań człowieka, opowiadają o jego o walkach, upadkach, powstaniach, chwilach pełnych zwątpienia i ciemności, ale też o nadziei.

Do trzech kompozycji krążka nagrano teledyski, są to utwory:

  • „Niezalogowany”,
  • „Autystyczny”,
  • „Za wolność”.

Utwór „Autystyczny” trafił do czołówki polskich list przebojów.

Luxtorpeda — skład zespołu:

  • Litza (Robert Friedrich) – wokal, gitara. Muzyk jest kompozytorem, gitarzystą, realizatorem dźwięku i producentem muzycznym. Założył także dziecięcy zespół — Arkę Noego , jest członkiem takich grup jak 2Tm2,3 i Kazik Na Żywo . W przeszłości grał długi czas w Acid Drinkers,
  • Hans (Przemysław Frencel)—wokal. Artysta jest raperem, współzałożycielem formacji Pięć Dwa Dębiec,
  • Drężmak (Robert Drężek) – gitara, wokal. Muzyk współpracował z Armią, jest gitarzystą 2Tm2,3, Arki Noego oraz Deus Meus,
  • Kmieta (Krzysztof Kmiecik), gitara basowa,
  • Krzyżyk (Tomasz Krzyżaniak) – perkusja, wokal.

Bilety na Luxtorpeda to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Luxtorpeda zaprezentowała się większemu gronu odbiorców podczas festiwalu w Jarocinie w 2011 roku, a także podczas 17 edycji Przystanku Woodstock 2011. W wielu rankingach i podsumowaniach muzycznych 2011 roku zespół znalazł się w ścisłej czołówce. Czytelnicy pisma „Teraz Rock”uznali formację za: nadzieję roku, najlepszy zespół roku, płytę roku, przebój roku oraz teledysk roku. Luxtorpedę wyróżniono również 4 nominacjami do nagrody Fryderyka za 2011 rok.

Alternatywne brzmienie i refleksyjne utwory – twórczość zespołu Luxtorpeda znana jest miłośnikom ambitnego rocka. W skład zespołu wchodzą artyści znani z innych formacji, jak choćby Litza – wokalista i gitarzysta należy również do 2Tm2,3, Kazik Na Żywo, jest założycielem Arki Noego i byłym członkiem Acid Drinkers. Emocjonalne i trudne tematy, które poruszane są w utworach zespołu, opowiadają o codziennych zmaganiach każdego z nas – koncerty Luxtorpedy to szansa na posłuchanie ich na żywo.

DŻEM - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
DŻEM
7 minut temu