Natalia Nykiel - bilety

Natalia Nykiel

Polska piosenkarka, autorka tekstów, urodzona w 1995 roku. Wykonuje muzykę z gatunku pop i elektro-pop. Odniosła wielki sukces komercyjny w Polsce, sprzedano wiele tysięcy jej płyt, a teledyski Natalii Nykiel notują już wiele milionów odsłon. Jest inżynierem środowiska, w 2017 obroniła pracę inżynierską na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska na SGGW.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Natalia Nykiel — kariera i sukcesy

Artystka w 2012 roku została laureatką Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” i mrągowskich Impresji Artystycznych „Śpiewające Obrazy”. Próbowała również swoich sił w drugiej edycji The Voice of Poland, docierając do finału. Nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska i wydała swój debiutancki album studyjny o nazwie „Lupus Electro”. Powstał on z udziałem m.in. Katarzyny Nosowskiej, Pauliny Przybysz, Karoliny Kozak i Jacka Szymkiewicza. Płyta okryła się złotem, a promujący album singiel „Bądź duży” dostał się aż na 7 miejsce na listy AirPlay i zdobył status diamentowego.

29 sierpnia 2015 Natalia Nykiel pojawiła się na gali Eska Music Awards 2015. Tu została uhonorowana statuetką w kategorii Eska TV Award – Najlepsze video, doceniono klip do piosenki „Bądź duży”. Również w 2015 roku, we wrześniu, artystka nominowana została do nagrody MTV Europe Music Awards 2015 w kategorii: Najlepszy polski wykonawca. Kup bilety na Natalia Nykiel!

Chcesz zobaczyć występy tej artystki na żywo, jej koncerty są fantastyczne!

20 maja 2016 ukazał się singel „Error” i od razu stał się hitem, trafił na 1 miejsce na liście AirPlay, był najczęściej odtwarzanym utworem w polskich rozgłośniach radiowych, singiel uzyskał status diamentowego. 25 listopada 2016 ukazał się w sprzedaży album koncertowy Natalii Nykiel pt. „Lupus Electro Error Tour”. 20 października 2017 roku wydano jej drugą płytę, o tytule „Discordia”.

Natalia Nykiel występuje w Polsce i za granicą, uczestniczy w wielu festiwalach, takich jak np.: Orange Warsaw Festival , Audioriver Festival , Electronic Beats Festival w Köln, Kraków Live Festival . Bilety na Natalia Nykiel to prawdziwa gratka, zdobądź je!

Miliony odsłon na YouTubie, tysiące sprzedanych płyt i koncerty na największych muzycznych festiwalach w Polsce – tak w kilku słowach opisać można zawrotną karierę Natalii Nykiel. Jedna z najciekawszych polskich artystek dała się poznać jako uczestniczka The Voice of Poland, w którym dotarła aż do finału. Udział w programie pomógł jej wydać debiutancką płytę, która w mgnieniu oka pokryła się złotem. Koncert Natalii Nykiel to okazja do posłuchania hitów “Error”, “Bądź duży” czy “Total błękit”.

Podobni artyści

Andreas Vollenweider & Friends - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Andreas Vollenweider & Friends
21 minut temu