NeuOberschlesien - bilety

NeuOberschlesien

Zespół NeuOberschlesien działa od 2017 roku i w jego skład wchodzą: Wojciech Jasielski, Łukasz Sztaba, Tomasz Andrzejewski i Adam Jurczyński, a także ekipa techniczna i menedżer. Założycielem zespołu był perkusista – Marcel Różanka, lecz zespół wspólną decyzją zakończył z nim współpracę. Z zespołu odeszli także – wokalista, Michał Stawiński oraz Filip Oczkowski i wraz z czterema muzykami odeszli z zespołu, zakładając formację NeuOberschlesien.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na NeuOberschlesien

Pierwszy singiel i teledysk „Fart” ujrzał światło dzienne 6 lipca 2017. 10 listopada 2017 zespół NeuOberschlesien. roku wydał album zatytułowany 3, z kolei dwa dni później do internetu trafił promujący go singel z teledyskiem „Mam dość”. Później pojechali w pierwszą trasę koncertową. Do sukcesów formacji można zaliczyć fakt zagrania koncertu akustycznego w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej dla Programu Trzeciego Polskiego Radia. 12 września, po rocznej działalności zespołu, Tomasz Andrzejewski zamieścić na Facebooku informacje o zakończeniu działalności zespołu NeuOberschlesien z powodu „problemów osobistych wokalisty”. W ostatni skład zespołu wchodzili: Michał Stawiński – wokal (2017–2018), Łukasz Sztaba – keyboard (2017–2018), Wojciech Jasielski – gitara basowa (2017–2018), Tomasz Andrzejewski – gitara (2017–2018), Adam Jurczyński – gitara (2017–2018), Filip Oczkowski – perkusja (2017–2018).

Bilety na NeuOberschlesien zawsze schodziły w bardzo szybkim tempie, dlatego planując iść na ich koncert, musimy brać to pod uwagę. Historia zespołu zaczęła się w Piekarach Śląskich, gdzie perkusista Marcel Różanka założył grupę. Wokalista, Michał Stawiński wziął udział w programie X Factor dotarł do finałowych przesłuchań w Warszawie. Grupa dostała się do show „Must be the music. Tylko muzyka” i tam wykonała utwór„Jo chca”, będący coverem utworu „Ich will” autorstwa niemieckiego zespołu Rammstein i ostatecznie zajęła drugie miejsce. Bilety na NeuOberschlesien to prawdziwa gratka dla fanów metalu i ciężkiego rocka. Zespół nazywany „polskim Rammsteinem” zdobył wysoką pozycję na polskim rynku metalu, stając prawdziwą ikoną tego gatunku.

NeuOberschlesien znany jest z oryginalnych aranżacji i industrial metalowych brzmień. Sławę ,,polskiemu Rammsteinowi”, przyniósł występ w ,,Must Be The Music”, gdzie ze swoim coverem Rammsteina “Ich will”, zdobył drugie miejsce w finale. Na swoim koncie zespół ma album zatytułowany “3” oraz koncert w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej dla Programu Trzeciego Polskiego Radia. Koncert NeuOberschlesien to szansa na posłuchanie polskiego metalu na najwyższym poziomie.

Manbryne, Medico Peste, Loathfinder - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Manbryne, Medico Peste, Loathfinder
6 minut temu