November Project - bilety

November Project

November Project to zespół składający się aż z 12 muzyków, którego liderem jest Paprodziad, znany m.in. z zespołu Łąki Łan. Dewizą zespołu jest hasło: „Wszyscy jesteśmy specjalnej troski”, co znaczy, że każdy posiada słabości i nikt nie jest doskonały.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Kupując bilety na November Project możesz liczyć na solidną dawkę pozytywnego brzmienia i nawiązywanie do różnych gatunków muzycznych. Zespół stara się przekazywać pozytywną energię, a członkowie bandu tworzą grupę muzyków sięgających po różne nurty i brzmienia. Swoją pasją i energią pragną podzielić się z innymi. Ich misją jest przekazywanie radości, empatii, nadziei, entuzjazmu oraz optymizmu. W skład zespołu wchodzą – Włodek „Paprodziad” Dembowski (lider, tekściarz i twarz zespołu), Piotr „Wiernik” Wiernikowski (gitara), Paweł „Karol” Karolak, (vocal, electric pad’s), Marcin "Starshak" Troszak (djembe), Marcin "Dzierżoń" Dzierżyc (przeszkadzajki), Cezary "Sura" Gałązka (klawisze, programing)., Mustafa "Muti" Husaini (przeszkadzajki), Mariusz "Mario" Kraska (przeszkadzajki), Daniel "Dany" Grzeszykowski (sax), Robert "Papa" Jegliński (djemble, twórca warstwy rytmicznej), Joanna Zamorska (chórkini) oraz Patryk Kryński (perkusista). Tak bogaty skład gwarantuje niesamowite wrażenia podczas koncertu, które są zawsze niestandardowe i emocjonujące dla publiki. Każdy z muzyków to osobowość muzyczna. Razem tworzą całość w postaci oryginalnego bandu, który nie ma sobie równych na scenie muzycznej w Polsce.

Muzykę November Project określa się jako rootsrockową, a ich dewizą jest ciągłe przekraczanie granic. Zespół zrodził się z bardzo prostej przyczyny – chęci wspólnego pomuzykowania. Bilety na November Project są trudno dostępne i dlatego warto je kupować z dużym wyprzedzeniem. Ich początki wiązały się z graniem coverów innych zespołów, dopiero w momencie dołączenia do zespołu Paprodziada, zespół zaczął tworzyć autorskie kompozycje. Pierwszy album składał się z materiału z dwóch lat działalności zespołu November Project. Zespół November Project to prawdziwy ewenement na rynku muzycznym, który skupia aż dwunastu muzyków – część z nich jest niepełnosprawna. Muzycy połączyli się podczas warsztatów terapii zajęciowej na warszawskich Jelonkach. Celem zespołu jest zwalczanie stereotypów, problemów i aktywizowanie innych ludzi poprzez muzykę. Bilety na November Project to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią pozytywną muzykę i energię, jaka z niej płynie.

“Wszyscy jesteśmy specjalnej troski” – dewiza zespołu November Project zakłada, że nie ma ludzi idealnych. Owo przekonanie słychać w wykonywanych utworach. Wiek, sposób bycia, hobby czy niepełnosprawność – nic nie stoi na przeszkodzie do wspólnego muzykowania. Rootsrockowe brzmienia, w których słychać inspirację różnymi gatunkami muzycznymi, emanują pozytywną energią i pełnym optymizmu przesłaniem. Koncert November Project to powrót do korzeni i spotkanie z muzyką pełną radości.

Podobni artyści

T.Love - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
T.Love
36 minut temu