Sławomir - bilety

Sławomir

Sławomir to muzyczny projekt Sławomira Zapały, który znany jest z gry aktorskiej w wielu serialach i filmach m.in. –"Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" i "Prosto w serce". Jego pierwszy utwór „Megiera” zadebiutował w 2014 roku, a rok później ukazał się do niego teledysk. Teledysk Sławomira osiągnął dużą liczbę wyświetleń na YouTubie. W 2016 roku śpiewający aktor wziął udział w "Tańcu z gwiazdami", a wiosną 2017 roku wystąpił w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego debiutancki album o tytule "The Greatest Hits" z bardzo znanym hitem "Miłość w Zakopanem" osiągnął duży sukces komercyjny.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Sławomir

Sławomir występuje u boku swojej żony Kajry - Magdaleny Kajrowicz, także aktorki, która występowała w serialach "M jak miłość", "Na krawędzi" i "Chichot losu". Bilety na Sławomir to łakomy kąsek, dlatego należy je kupować z dużym wyprzedzeniem. Sławomir gra dużo koncertów w całym kraju, dlatego każdy z pewnością kupi bilet na Sławomir w swoim mieście, jeśli zrobi to z odpowiednim wyprzedzeniem.

Aktor i wokalista po ukończeniu PWST w Krakowie zaczął grać w filmach i serialach takich jak: Karol. Człowiek, który został papieżem, 33 sceny z życia, Pod Mocnym Aniołem, Hotel 52, Czas honoru, Prawo Agaty, Blondynka,Ojciec Mateusz czy Świat według Kiepskich. Występował również w teatrach: Rozrywki, Bagatela, Kamienica, Na Woli oraz Studio. Karierę muzyczną rozpoczął za oceanem – w Nowym Yorku na Long Island, gdzie śpiewał także dla polskich imigrantów. Zaczął śpiewać w nurcie rock-polo i wówczas stworzył swój pseudonim sceniczny – „Sławomir”.

Drugi singiel – „Ni mom hektara” oraz trzeci – „Aneta” uzyskały dobry oddźwięk. Zespół koncertowy Sławomira nazywa się „Trzymamy się Zapały”, a w jego skład wchodzą: Piotr Aleksandrowicz, Robert Kurpisz, Dawid Motyl, Michał Przybyła i Magdalena Kajrowicz-Zapała. Sławomir od 4 marca do 6 maja 2017 brał udział w siódmej edycji polsatowskiego programu ‚Twoja twarz brzmi znajomo”. Za wygranie dwóch odcinków otrzymał czeki w wysokości 10 tys. złotych, które dwukrotnie przekazał Fundacji Rozwoju Pediatrii. Po dziewięciu odcinkach dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce.

Album The Greatest Hits zajął 1 miejsce polskiej listy przebojów – OLIS i pokrył się platyną. Bilety na Sławomir to gwarancja szampańskiej zabawy przy muzyce rock-polo. Kup bilety na Sławomir już dziś na naszej stronie i ciesz się występem swojego ulubionego wokalisty.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
26 minut temu