Ted Nemeth - bilety

Ted Nemeth

Ted Nemeth powstał w sierpniu 2010 roku w Łodzi. Po prostu grupa przyjaciół zebrała się i zaczęła tworzyć muzykę. Nazwa jest skrzyżowaniem imion i nazwisk Teda Bundy`ego i Richarda Nemeth`a. Muzycy, kiedy rozpoczęli pierwsze próby wyrazili chęć grania i tworzenia pod tą właśnie nazwą. Debiut płytowy nastąpił dopiero pięć lat później, kiedy to światło dzienne ujrzał krążek "Ostatni krzyk mody". Następna płyta pod nazwą "Ctrl-C" pojawiła się na rynku w 2017 roku. Ten album został pozytywnie przyjęty przez krytykę. Płyta została uznana za odważną i emocjonalną oraz nawiązującą do popkultury.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Ted Nemeth

Skład grupy Ted Nemeth przedstawia się następująco: wokale, gitara, teksty – Patryk Pietrzak, gitary, wokale: Michał Gibki, gitary basowe i korgi – Wojtek Wierzba, instrumenty perkusyjne – Mateusz Dziworski. Grupa wykonuje repertuar alternatywnego rocka. Bilety na Ted Nemeth to dobra inwestycja, ponieważ zespół potrafi porwać publikę i rozgrzać ją do czerwoności za sprawą swojego unikatowego brzmienia. Decydując się na koncert pamiętaj, że bilety na Ted Nemeth szybko się wyprzedają, dlatego lepiej kupić je u nas na stronie w pierwszych dniach sprzedaży.

Ich muzyka jest garażowa i gitarowa, a teksty śpiewają w języku polskim. Skład zespołu ma różne inspiracje i zainteresowania, lecz potrafi tworzyć wspólnie spójną grupę muzyczną. Ted Nemeth to kompromis muzyczny ich członków, który sprawia, że bilety na Ted Nemeth bardzo szybko się wyprzedają, a publiczność za nimi szaleje. Do tej pory wystąpili na koncertach w łódzkich klubach Luka, Stereo Krogs, Lizard King i Lumumbowo, grali w Śródmiejskim Forum Kultury oraz na Juwenaliach PWSTFiTV 2012. Zdobyli także drugą nagrodę Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu oraz na Festiwalu Rockmaster w Pabianicach. Do tej pory zespół odbył jedną sesję nagraniową w studiu (Kobieta/Ptak/Ułomny - 06.2011). Muzycy przeprowadzali także garażowe nagrania. Bilety na Ted Nemeth to prawdziwe święto muzyki dla fanów i wielbicieli gitarowych oraz rockowych brzmień. Jeśli chcesz je poczuć na własnej skórze to kup koniecznie bilety na Ted Nemeth już dziś na naszej stronie i ciesz się rockowym brzmieniem na żywo w Twoim mieście.

Zespół Ted Nemeth to łódzka formacja rockowa, powstała w 2010 roku. Charakterystyczna muzyka, będąca połączeniem nostalgii i euforii, skłania do refleksji, ale i wywołuje sporo radości. Pomimo krótkiego istnienia na rynku muzycznym, zespół wydał dwa albumy i miał okazję wystąpić obok wielu znanych artystów, takich jak Organek, T. Love, Pidżama Porno, Happysad. Nadchodzące koncerty Ted Nemeth będą przekrojem ich całej twórczości – warto wziąć w nich udział i poznać zespół od podszewki.

Podobni artyści

The Engineers Band - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
The Engineers Band
30 sekund temu