Happysad - bilety

Happysad

Polski zespół rockowy, powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Formacja ma wielką liczbę wiernych fanów, bilety na koncerty wyprzedawane są ze znacznym wyprzedzeniem. Grupa zagrała już ponad 1000 koncertów i odniosła spektakularny komercyjny sukces, na swoim koncie ma 3 platynowe oraz 4 złote płyty. W twórczości Happysad można zauważyć fascynacje dokonaniami takich formacji jak Pidżama Porno, Myslovitz oraz grupy Akurat, jednak zespół podąża zawsze swoją własną ścieżką.

Koncerty Happysad:

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Happysad — skład zespołu:

  • Jakub Kawalec — wokal, gitara, teksty,
  • Łukasz Cegliński — gitara, wokal,
  • Michał Bąk — saksofon, klawisze,
  • Artur Telka — gitara basowa
  • Jarosław Dubiński — perkusja
  • Maciej Ramisz — klawisze, wokal.

Chcesz zobaczyć grupę na żywo? Kup bilety na Happysad!

W lipcu 2004 do sprzedaży trafił się debiutancki krążek zespołu „Wszystko jedno”, wydany przez S.P. Records. W kwietniu 2007 magazyn „Teraz Rock” zakwalifikował krążek „Wszystko jedno” do grona 50 najważniejszych płyt w historii polskiego rocka. Album osiągnął status złotej płyty, tak jak kolejne wydawnictwo zespołu :„Podróże z i pod prąd”.

Bilety na Happysad to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Pierwszego września 2007 wydano trzeci album zespołu, pt. „Nieprzygoda”. Płyta w krótkim czasie okryła się złotem. Koncertowe DVD Happysad pt. „Na żywo w STUDIO" uzyskało status złotej płyty już w dniu premiery. W październiku 2011 roku do rąk fanów trafił jubileuszowy, dwupłytowy album pt. „Zadyszka”, podsumowujący 10 lat obecności zespołu na scenie. Kolejne wydawnictwa Happysad szybko stawały się złote, a wydana w 2009 r. płyta „Mów mi dobrze” oraz „Ciepło/zimno” — okryły się platyną.

Czwartego grudnia 2013 roku w sprzedaży dostępne było już wydawnictwo DVD i 2CD , na których uwieczniono występ zespołu na Przystanku Woodstock w 2012 i w 2013 roku. W lutym 2014 roku Happysad podjął współpracę z producentem Marcinem Borsem, z którym wydał album „Jakby nie było jutra”. Wydawnictwo spodobało się zarówno fanom , jak i krytykom muzycznym, w ciągu miesiąca okryło się złotem.

Zespół znany z takich przebojów, jak “Zanim pójdę”, “Łydka”, “Mów mi dobrze” czy “Taką wodą być”, nie osiadł na laurach. Wydany ostatnio album “Ciało obce”, po raz pierwszy powstał w pełnym, sześcioosobowym składzie. Do współpracy zespół zaprosił artystów, którzy dotąd pojawiali się wyłącznie jako wsparcie na koncertach. Chcesz posłuchać najnowszych utworów Happysad? A może tęsknisz za starymi, dobrze znanymi kawałkami? Wybierz się na koncert Happysad, a z pewnością zaspokoisz swoje wszystkie muzyczne potrzeby.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
17 minut temu