Twenty One Pilots - bilety

Twenty One Pilots

Amerykański zespół prezentujący utwory, w których znajdziemy elementy takich gatunków jak pop, rock, elektronika, punk i hip-hop. Formacja powstała w 2009 roku, od 2011 roku grupę tworzą Josh Dun i Tyler Joseph. Punktem przełomowym ich kariery był rok 2015, gdy wydali płytę Blurryface, która zawierała takie hity jak „Lane Boy”, „StressedOut” czy „Ride”. Zespół zdobył wtedy wielką popularność na cały świecie, niektóre z ich teledysków na kanale You Tube notują po kilkaset milionów wyświetleń. Zespół jest laureatem nagrody Grammy.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Nazwę grupy zaczerpnięto ze sztuki teatralnej „Wszyscy moi synowie" Arthura Millera, która stawia pytania o granice ludzkiej uczciwości i odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Jedną z najbardziej znanych piosenek Twenty One Pilots jest utwór „Heathen”, który został nagrany do filmu „Legion samobójców”.

Dyskografia zespołu Twenty One Pilots:

  • „Twenty One Pilots”(2009),
  • „Regional at Best” (2011),
  • „Vessel” (2013),
  • „Blurryface” (2015),
  • „Trench”(2018).

Chcesz zobaczyć występ zespołu na żywo? Kup bilety na Twenty One Pilots!

Najnowszy album Twenty One Pilots —„Trench” do rąk fanów trafił piątego października 2018 roku, został wydany nakładem wytwórni Fueled by Ramen, znalazło się na nim14 utworów. Krążek emanuje atmosferą charakterystyczną dla formacji, dużo tam muzycznych eksperymentów, to oryginalna fuzja różnych stylów muzycznych. Muzycy poszukują tutaj nowych brzmień, warto zwrócić uwagę najpierw na mocną i wyrazistą kompozycję „Jumpsuit”, której nie brak rockowego pazura, potem na rytmiczne „My Blood”, wyróżniające się niezwykłym tekstem oraz utrzymane w delikatnym reggae „Nico and the Niners”. Podsumowując całość — na płycie znajdują się kawałki bardzo różne, można powiedzieć, że ludzie o zupełnie odmiennych gustach muzycznych mogą znaleźć na tej płycie coś dla siebie. Nie brak tu zarówno mocnych i rytmicznych dźwięków, jak i nastrojowych, tchnących melancholią ballad.

Bilety na Twenty One Pilots to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Kiedy Twenty One Pilots wydali płytę “Blurryface”, wybuchła prawdziwa muzyczna gorączka. Kawałki “Stressed Out” i “Ride” słychać było w odbiornikach na całym świecie. Debiutancki krążek pokrył się platyną, a kariera dwójki przyjaciół rozkręciła się na dobre. Oliwy do ognia muzycy dodali nagrywając “Heathens” – ścieżkę dźwiękową do “Legionu samobójców”. Ogromna popularność zaowocowała międzynarodową trasą, promującą ich najnowsze hity. Koncert Twenty One Pilots w Polsce to coś, czego nie można przegapić.