Xxanaxx - bilety

Xxanaxx

Polski zespół muzyczny, prezentujący muzykę elektroniczną, powstał w 2012 roku. Tworzy go dwójka artystów : Klaudia Szafrańska oraz Michał Wasilewski. Nazwa formacji pochodzi od leku psychotropowego Xanax, który uspokaja, łagodzi depresję i redukuje napięcia, ale także silnie uzależnia. Zespół brał udział w licznych koncertach i festiwalach m.in Tatarak , The Great Escape, Open’er Festival, Audioriver Selektor, czy też Malta Festival.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć, jak zespół prezentuje się na żywo? Kup bilety na Xxanaxx!

Pierwszy singiel zespołu — „Disappear" ukazał się w grudniu 2012 roku. Osiem miesięcy później, nakładem wydawnictwa U Know Me Records, do rąk odbiorców trafił pierwszy minialbum (epka) Xxanaxx, na którym znalazły się takie utwory jak „Broken Hope" czy „Got U Under”. Pierwszy debiutancki album był dostępny w sprzedaży w maju 2014 r., wydała go wytwórnia Warner Music Polska. Płyta zyskała przychylne przyjęcie zarówno wśród fanów, jak i w mediach.

Xxanaxx — w poszukiwaniu nowych brzmień

Najświeższą propozycją Xxanaxx jest krążek „Gradient”. Artyści nie stoją w miejscu, wciąż poszukują nowych brzmień, eksperymentują i próbują nowości. Album wyróżnia się oryginalnością, ale także pełen jest charakterystycznych dla Xxanaxx dźwięków. Przestrzenne kompozycje okalają zmysłowy wokal Klaudii Szafrańskiej, co sprawia, że słuchanie jest jedną wielką przyjemnością. Ważną nowością i nowym rozdziałem w historii formacji jest to, że aż trzynaście z czternastu piosenek napisano w języku polskim.

Do utworu „Na chwilę” nakręcono bardzo ciekawy teledysk. Mówi on o ulotności życia, o tym, że to tylko krótka chwila. Zaznacza się tu to, że bardzo ważny jest zawsze realny kontakt z drugim człowiekiem. Świat wirtualny: komputery, telefony, gry — są niewystarczające. Błądzimy, zatracając się w sztucznym świecie i nie widzimy, co dzieje się w świecie realnym . Artyści przypominają, że trzeba spróbować żyć tu i teraz, cieszyć się każdą chwilą i otworzyć się na drugiego człowieka.

Bilety na Xxanaxx to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Głównym celem zespołu jest, nomen omen, ukojenie i uspokojenie słuchacza. Faktycznie, muzyka XXanaxx niczym lek, do którego nawiązują w nazwie artyści, wprowadza odbiorcę w wyższy stan relaksu. Delikatny, wręcz dyskretny głos Klaudii Szafrańskiej w połączeniu z harmonijnym, elektronicznym brzmieniem tworzy błogą atmosferę, w której świetnie odnajdują się miłośnicy nowoczesnej, oszczędnej muzyki miejskiej. Jeśli jesteś jednym z nich, koniecznie wybierz się na koncert Xxanaxx i daj się ponieść niezwykłym dźwiękom.

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
4 minuty temu