Enea Spring Break zbliża się wielkimi krokami!

02 Kwiecień 2019
Bilety na Enea Spring Break - Festival zbliża się wielkimi krokami

25 kwietnia w Poznaniu zrobi się tłoczno od artystów. Enea Spring Break Showcase Festival & Conference już po raz szósty wystartuje pod szyldem trykających się koziołków. Spotkacie tam dobrze znanych artystów, jak i debiutujących muzyków, którzy przykuwają uwagę nietypowym brzmieniem. Będziecie także mieć szansę uczestniczyć w warsztatach i panelach. Trwająca trzy dni impreza to gwarancja dobrej zabawy. Macie już bilety na Enea Spring Break? Sprawdźcie, co was tam czeka!

Główną ideą festiwalu jest promowanie muzyki jako takiej, bez podziału na gatunki i style. Jesteście wielbicielami dobrego, rockowego grania? Nie możecie ominąć koncertu Two Tribes czy Burn This Song. Szukacie brzmień w stylu vintage? Wpadnijcie na występ grupy Blauka. Jeśli wolicie elektroniczne klimaty, koniecznie wbijajcie na koncert XXANAXX czy Eyelids. Nie zabraknie też dobrze znanych wykonawców, takich jak Afromental, Daria Zawiałow, Lao Che czy Novika. A to tylko niewielka część artystów, których spotkacie na poznańskim festiwalu, bo w sumie będzie ich ponad setka!

Enea Spring Break to dziesiątki koncertów, gonitwa między jednym a drugim klubem, gwiazdy i artyści, których usłyszycie po raz pierwszy. To także nieprzespane noce, mnóstwo ludzi i jeszcze więcej dobrej zabawy. Myślicie, że nie ma festiwalu, który podobałby się wszystkim? Otóż jest, i jest nim właśnie Enea Spring Break.

W tym roku w Poznaniu bawić się będziemy w dniach 25-27 kwietnia. Jak w ubiegłych latach, centrum festiwalu czyli największa scena, usytuowana będzie na Placu Wolności. Bilet na Enea Spring Break gwarantuje uczestnictwo w każdym koncercie, który będzie się tam odbywał.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

19.10.2019 | Bilety od 50 PLN
Lao Che
Klub Studio, Kraków
20.10.2019 | Bilety od 30 PLN
Kwiat Jabłoni na Stul...
Klub Studio, Kraków
07.11.2019 | Bilety od 59 PLN
Lao Che
Palladium, Warszawa
23.11.2019 | Bilety od 50 PLN
The Dumplings „Trasa ...
Klub Studio, Kraków
29.11.2019 | Bilety od 55 PLN
Daria Zawiałow
Klub Studio, Kraków
05.12.2019
Daria Zawiałow
Klub Stodoła, Warszawa
06.12.2019 | Bilety od 55 PLN
Daria Zawiałow
Wytwórnia, Łódź
18.12.2019 | Bilety od 59 PLN
Daria Zawiałow
Klub Stodoła, Warszawa
20.12.2019 | Bilety od 66 PLN
The Dumplings
Klub Stodoła, Warszawa
The Sixpounder - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
The Sixpounder
minutę temu