Zico - bilety

Zico

Południowokoreański raper, producent muzyczny, piosenkarz i autor piosenek a także lider popularnego zespołu Block B. Znany jest z umiejętności crossobera na koreańskiej scenie hiphopowej przy jednoczesnym utrzymaniu reputacji, jako koreański idol.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chciałbyś usłyszeć Zico na żywo? Kup bilety już teraz!

Początki działalności

Swoją karierę muzyczną rozpoczął, jako undergroundowy raper z pseudonimem „Nacseo”, co po koreańsku oznacza wypociny z graffiti. W okresie działalności, jako Nacseo należał do grupy hip-hopowej zwanej, Daenamhyup. Dopiero w 2009 roku oficjalnie zadebiutował w Korei w duecie z Park Kyung'iem, prezentując cyfrowy singiel „The List”. Jeszcze tego samego roku dołączył do Stardom Entertinment. W 2011 roku miał miejsce jego debiut, jako lidera Block B. Co istotne – zajął się produkcją debiutanckiego mini albumy grupy pod nazwą „Welcome to the Block”. W pewnym momencie, postanowił jednak odejść od współpracy z zespołami i w 2014 roku wydał swój debiutancki, solowy singiel „Tough Kookie”. Według wielu, to właśnie jego solowa kariera przyniosła mu większa sławę niż zespołowa.

Albumy studyjne

 • Gallery (2015)
 • Television (2017)

 • Ostatni, wydany przez artystę album „Television” wprowadza jego twórczość w nowy etap. Krążek składa się z 6 utworów. Pierwszym z nich jest „Nehind The Scene”, który doskonale otwiera zestawienie przedstawiając nie tylko sam tytuł krążka, ale i całą tematykę. Utwory znajdujące się na płycie dość łatwo wpadają w ucho, ale też część z nich jest skoczna, szybka i niezwykle zabawna, ta jak sam Zico. Krążek zawiera jeden akustyczny oraz niezwykle uroczy utwór „She’s Baby”, który całkowicie odbiega od pozostałych singli, głównie z uwagi, iż powstał dużo wcześniej niż album. Krążek jest niezwykle barwny, ale też treściwy, choć niezwykle krótki.

  Kup bilety na Zico i poznaj koreańskie brzmienia!

  Gwiazda muzyki K-pop w Polsce! Południowokoreański raper Zico zaprezentuje eksperymentalne utwory, w których dance-pop miesza się z hip-hopem, rockiem i elektroniką. Jego mocna pozycja na koreańskiej scenie sprawiła, że Zico wybił się poza granicami swojego kraju. 3. miejsce na Billboard’s World Digital Songs Chart sprawiło, że Koreańczyk stał się najlepiej sprzedającym się k-popowym artystą w USA. Wokalista popularnej formacji Block B, tym razem wystąpi solo – koncert Zico to gratka dla miłośników K-popu.

  Podobni artyści

  Muzyczny Kazimierz: KULT - zdjęcie główne wydarzenia

  Fan kupił bilet na
  Muzyczny Kazimierz: KULT
  minutę temu