​Kamil Bednarek rozgrzeje nas jesienią

20 Maj 2019

Kamil Bednarek nie próżnuje. Jeździ po Polsce i daje koncert za koncertem. A każdy koncert Bednarek to gwarancja pełnej sali i co więcej świetnej zabawy. Muzyka reggae to w końcu 100% pozytywnych wibracji i dobrego przekazu. Jeśli więc chcesz zdobyć bilety na koncert Bednarka, pomyśl o nich z dużym wyprzedzeniem, bo rozchodzą się w ekspresowym tempie.

Kamil Bednarek rozpoczął swoją przygodę muzyczną w 2008 roku wraz z zespołem StarGuardMuffin. Szerszej publiczności dał się poznać w 2012 roku w programie Mam Talent. Od tego momentu jego kariera nabrała tempa. Po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który wydał do tej pory 3 świetnie przyjęte przez publiczność płyty.

Jakie plany na ten sezon ma Kamil Bednarek z zespołem? Wakacje to na pewno czas festiwali i koncertów plenerowych. Będzie można posłuchać go na Dniach Gorlic, Dniach Gryfina czy Dniach Jaworzna. Artysta uwielbia bowiem spotykać swoich fanów w każdym zakątku Polski. Znamy już także szczegółowe plany koncertowe na jesień i zimę. W te chłodne wieczory rozgrzejesz się muzyką wprost z Jamajki przychodząc na koncert Bednarek w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie czy Krakowie. Dlaczego mówimy o tym już teraz? Bo to wydarzenia, które cieszą się ogromną popularności. Jego koncerty gromadzą przede wszystkim miłośników rytmów reggae oraz dancehallu. Jednak wśród jego fanów znajdziemy także tych, którzy wolą bardziej liryczne i popowe brzmienia. Kamil ma bowiem w swoim repertuarze niejedną balladę.

Jeśli chcesz mieć gwarancję miejsca, kup bilet na koncert Bednarek już teraz.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

ProGGnozy: Brzeg, Hipgnosis, ProAge - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
ProGGnozy: Brzeg, Hipgnosis, ProAge
minutę temu