Bednarek - bilety

Bednarek

Kamil Bednarek to polski wykonawca reggae, wokalista i autor piosenek. Urodził się 10 maja 1991 roku w Brzegu, karierę muzyczną rozpoczął w grupie StarGuardMuffin. Artysta zdobył prawdziwą popularność, prezentując się szerokiej publiczności w programie „Mam talent” w 2010 roku. Obecnie wokalista dynamicznie się rozwija, a jego melodyjne i pogodne utwory zdobywają coraz większe rzesze odbiorców, zwłaszcza młodego pokolenia.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Bilety na Bednarek to gratka dla fanów — zdobądź je!

Pierwszą formacją muzyczną, w jakiej występował Bednarek, był zespół StarGuardMuffin. Muzycy dużo koncertowali, brali udział w licznych festiwalach i zdobywali wyróżnienia. W 2012 roku grupa zawiesiła działalność. Bednarek postanowił jednak nie porzucać muzyki i razem z Piotrem Bielawskim (gitara), Radosławem Szyszkowskim (instrumenty klawiszowe), Piotrem Stanclik (gitara basowa) oraz Maciejem Pilarz (perkusja) rozpoczął pracę nad studyjnym albumem pt. „Jestem”. Płytę poprzedzały dwa single: „Cisza” oraz „Chodź ucieknijmy”. Wydawnictwo przyniosło muzykom komercyjny sukces — płyta okryła się diamentem.

Bednarek — dyskografia

  • „Jestem”, 2012, diamentowa płyta
  • „Oddycham”, 2015,platynowa płyta
  • „Talizman”, 2017, złota płyta

Krążek „Jestem” trafił do sprzedaży w listopadzie 2012 roku, pochodzą z niego takie utwory, jak: „Jestem sobą...”, „Think About Tomorrow”,„Cisza” oraz nowa, oryginalna wersja znanej piosenki Marka Grechuty pt. „Dni, których nie znamy”. W 2015 roku do rąk fanów dostał się drugi studyjny album, pt. „Oddycham”, z którego niektóre utwory nagrano na Jamajce.

W styczniu 2017 w sklepach dostępny był już nowy singiel Bednarka – pt. „Talizman”, na którym słychać także Matheo. Bednarek otrzymał już cztery nominacje do Eska Music Award 2017 i zdobył statuetkę w kategorii Artysta roku. W maju 2017 roku wydał utwór „Poczuj luz”, który był kolejnym singlem promującym najnowszą płytę artysty pt. „Talizman”.

Chcesz zobaczyć, jak artysta występuje na żywo? Przeżyj to i kup bilety na Bednarek!

Odkąd Kamil Bednarek pojawił się w muzycznym talent show “Mam talent!”, stało się jasne, że moda na muzykę reggae w Polsce właśnie się rozpoczęła. Założyciel Star Guard Muffin zachwycił jury swoim głosem, autorskimi aranżacjami i indywidualnym podejściem do muzyki. Jego debiutancki krążek “Jestem…” osiągnął status diamentowego, kolejne z miejsca pokryły się platyną i złotem. Artysta pozostaje wierny jamajskim brzmieniom, chociaż w jego utworach znajdziemy też typowo popowe ballady. Koncerty Bednarka gromadzą fanów reggae i dancehallu, jak również miłośników jego ciepłego, przyjemnego głosu.