Marzec miesiącem kobiet

03 Marzec 2020

Marzec to bezsprzecznie miesiąc kobiet. 8 marca celebrują swoje święto wszystkie panie w naszym kraju. To doskonała okazja, żeby pójść na koncert jednej ze świetnych, polskich artystek. Świętuj razem z kobietami i kup bilet na koncert Marii Peszek, Natalii Przybysz, Darii Zawiałow czy Anny Marii Jopek.

Zacznijmy od coraz bardziej zaskakującej artystki, reprezentantki młodego pokolenia, czyli Darii Zawiałow. Choć od jej debiutanckiego albumu minęły niespełna trzy lata (“A kysz!” wyszedł w 2017 roku), zdobyła już tysiące fanów i stoi w jednym szeregu z najpopularniejszymi polskimi artystkami, które na swoją pozycję pracowały wiele lat. Jej świadomość muzyczna, pomysłowość, łączenie dźwięków czyni jej muzykę nieszablonową i trudną do sklasyfikowania. I o to Darii dokładnie chodzi. Artystka podkreśla, że jej żywiołem są koncerty, dlatego tak warto wybrać się na jeden z nich. Najbliższa okazja zdarzy się już 8 marca - Daria Zawiałow zagra w poznańskiej Tamie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami, zabierze publiczność do innego świata. Ich dzika energia nie pozwoli ci ustać w miejscu. Bilety na koncerty Darii Zawiałow wyprzedają się zwykle z wyprzedzeniem, nie warto więc czekać, tylko już teraz je kupić. Dla spóźnialskich mamy jednak dobrą wiadomość - będzie dostępna pula biletów w dniu koncertu.

Anna Maria Jopek to istota łagodności. Jej głos potrafił załagodzić wszystkie konflikty, sprawia, że runą wszelkie mury. Ta kobieta czaruje głosem, dźwiękiem, muzyką. Anna Maria Jopek zaprasza na coś więcej niż koncert. Zaprasza do uczestnictwa w wyjątkowym projekcie muzycznym “Przestworza”. Zaprosiła do niego Artystów znad Wisły, których podziwia od lat. Szlachetność i czystość ich gry uczyniły z nich mistrzów, to za to Anna Maria Jopek pokochała ich muzykę. “Przestworza” to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to wyjątkowe spotkanie. Podczas koncertu w Wytwórni Anny Marii Jopekusłyszymy frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe kompozycje. Jak sama nazwa projektu sugeruje - będzie akustycznie, szeroko, przestrzennie. Kup bilet na koncert Anny Marii Jopek w Łodzi, który odbędzie się 14 marca. To doskonały pomysł na spędzenie wieczoru.

Natalię Przybysz znamy od lat. Już występując z zespołem Sistars pokazała, że nieobce są jej oryginalne brzmienia, a pójście pod prąd to jej motto życiowe. Jednak ostatnie lata dodatkowo pokazały ją jako dojrzałą, pewną siebie, wiedzącą czego chce kobietę. Nikt, tak jak Natalia Przybysz, nie pisze wprost o uczuciach i emocjach, których doświadcza miliony kobiet, nikt, tak jak ona, nie opowiada o historiach, które przeżyło wiele z nich. Koncert Natalii Przybysz w Klubie Studio, który odbędzie się 22 marca, to obietnica wspaniałej muzyki, klimatycznej scenografii oraz pięknych, dojrzałych tekstów. Jej koncerty wypełniają po brzegi największe i najlepsze kluby muzyczne w Polsce. Nie zastanawiaj się więc i kup bilet na koncert Natalii Przybysz już teraz i zobacz, “Jak Malować Ogień”. Kraków czeka na Ciebie.

Nie ma chyba bardziej bezkompromisowej i bezpośredniej artystki na naszej scenie, niż Maria Peszek. Śmiem twierdzić, że wśród artystów też próżno szukać kogoś, kto mógłby Marii dorównać śmiałością i odwagą. Ta kobieta wie, po co stoi przed publicznością. Koncerty Marii Peszek to nie tylko śmiałe, odważne i ważne teksty, ale także mnóstwo swobodnej, nieokiełznanej zabawy. Jak sama obiecuje “sorry polsko to będzie dobry rok, będziemy śpiewać i tańczyć, wbrew wszystkiemu”. Bilety do warszawskiej Stodoły na koncert Marii Peszek jeszcze są, ale regularnie się wyprzedają. Dlatego jeśli masz ochotę na wyjątkowe widowisko, szaloną zabawę, nie zapominając przy tym o ważnych tematach, wybierz się 27 marca na koncert Marii Peszek w Klubie Stodoła.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

08.08.2024 | Bilety od 119 PLN
Muzyczny Kazimierz: D...
Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny
Degustacje - na Sand City Whisky Fest - III edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Degustacje - na Sand City Whisky Fest - III edycja
5 minut temu