X. Wielka Trasa Stand-up Polska w warszawskiej Stodole

21 Styczeń 2020

Wielka, nieco dysfunkcyjna, ale na pewno zgrana i zabawna do granic rodzina stand-upowa wyrusza na kolejną trasę po Polsce. Jak ma to w tradycji (10 lat wspólnego występowania tradycją można już bowiem nazwać), zawita także do warszawskiej Stodoły. Każdy, kto ma ochotę zobaczyć to niepowtarzalne widowisko, na pewno będzie miał tę możliwość. W Warszawie bowiem do wyboru są aż 4 terminy. Już teraz warto je zarezerwować, bo bilety na X. Wielką trasę Stand-up Polska w Stodole są dostępne.

Kto by pomyślał, że minęło już 10 lat od początku tego projektu. Panowie zaczynali jako młodzi chłopcy, pełni zapału i nadziei na to, że w Polsce jest już miejsce i ochota na tę formę rozrywki. Stand-up, czyli show jednego człowieka, sam na sam z publicznością, nie jest łatwym zadaniem. Dlatego do niedawna mało kto się tym zajmował w naszym kraju. Brak tu bowiem dodatkowych form artystycznego wyrazu, za którymi można się schować, tak jak w kabarecie. Stand-uper ma do dyspozycji jedynie swoje słowa i to nimi musi rozbawić publiczność. Artyści ze Stand-up Polska chwycili się więc niełatwego i niepewnego zadania.

Tymczasem młodzi chłopcy niepostrzeżenie zmienili się w dojrzałych panów, co niektórych dopadł nawet siwy włos na skroni, a nadal występują. I co więcej, mają się dobrze. Od 10 lat występy Stand-up Polska zbierają rzesze fanów, a w Warszawie bilety na te wydarzenia rozchodzą się w mgnieniu oka.

Choć szczegóły 10. Wielkiej Trasy Stand-Up Polska są jeszcze owiane tajemnicą, to już mamy pewne przecieki. Podczas jubileuszowej trasy premierowe materiały zaprezentują przed publicznością Antoni Syrek-Dąbrowski, Michał "Kempa" Kempa, Karol Kopiec, Piotrek Szumowski, Bartek Walos, Wojtek Fiedorczuk, Maciej Buchwald i Cezary Jurkiewicz.

Fanom dobrego humoru i dobrej zabawy powyższych nazwisk przedstawiać nie trzeba. Ci z kolej, którzy dopiero przekonują się do stand-upu, mogą w ciemno wybrać się do warszawskiej Stodoły, bo to gwarancja wieczoru spędzonego w luźnej atmosferze pełnej nietuzinkowego humoru. Kup bilet na X. Wielką Trasę Stand-up Polska w warszawskiej Stodole i zapewnij sobie nadejście wiosny w wyśmienitym nastroju.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Muzyczny Kazimierz: T.LOVE - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: T.LOVE
21 minut temu