Legendy Metalu w Klub Studio - 29.09.2019 - Kraków Niedziela, 29 września 2019 | Klub Studio, Kraków

godzina rozpoczęcia: 19:00 / godzina otwarcia bramek: 18:00
MIEJSCE STOJĄCE - I PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsca stojące, Dostępne od: 21 maja 2019 15:00
Obecnie niedostępne
 
 
 


MIEJSCE STOJĄCE - II PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsca stojące w cenie 80 PLN, Dostępne od: 24 maja 2019 12:00
Obecnie niedostępne
 
 
 


MIEJSCE STOJĄCE - III PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsca stojące w cenie 99 PLN, Dostępne do: 29 września 2019 23:00
99.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsca stojące w cenie 99 PLN, Dostępne do: 29 września 2019 23:00


MIEJSCE STOJĄCE - IV PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsca stojące w cenie 120 PLN, Dostępne od: 29 września 2019 23:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Legendy Metalu Niedziela, 29 września 2019 / Klub Studio, Kraków - Opis wydarzenia:

Lata 80. to barwny okres, dla niektórych pamiętny i istotny ze względu na rozkwit ekstremalnej muzyki. Wtedy to formowały się zespoły, które budowały i rozwijały ten rodzaj sceny muzycznej, zarówno na arenie światowej, jak i w Polsce. Rodzimymi przedstawicielami tej dekady są niezaprzeczalnie śląski KAT (speed/thrash/black), poznański ACID DRINKERS (thrash metal) oraz olsztyński VADER (death/thrash metal). Dorobek Kata obecnie prezentowany jest na żywo przez grupę KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI. Te trzy formacje będące swoistymi legendami metalu w Polsce, jesienią bieżącego roku łączą siły na wspólnej trasie i wystąpią razem na czterech koncertach. Gościem specjalnym będzie QUO VADIS, który kilka miesięcy temu świętował 30-lecie działalności artystycznej.

Koncerty odbędą się:
26 września 2019 – Gdańsk, B90
27 września 2019 – Warszawa, Progresja
28 września 2019 – Wrocław, A2
29 września 2019 – Kraków, Studio

Kat & Roman Kostrzewski
Kat
to jeden z najbardziej wpływowych zespołów w historii polskiej muzyki metalowej. W 2004 roku byliśmy świadkami rozłamu, po czym Ireneusz Loth i Roman Kostrzewski powołali do życia zespół pod szyldem Kat & Roman Kostrzewski. Obecnie jedynym artystą z pierwotnego składu grupy Kat jest wokalista Roman Kostrzewski. Zespół wypuścił cztery albumy: „Biało-czarna”, „Buk-akustycznie” ponownie zarejestrowany kultowy materiał „666”, i najnowszy „Popiór”, który niejednokrotnie przez media jest porównywany z klasycznym albumem „Bastard”.

Acid Drinkers
Poznańskie Kwasożłopy, których od ponad 30 lat rdzeniem jest trio Titus, Popcorn i Ślimak to koncertowa petarda. Acid Drinkers są jednym z najaktywniejszych koncertowo zespołów w Polsce, ciągle w wyśmienitej formie. Każdy fan polskiego metalu zna ich kultowe „Infernal Connection” (1996) czy „High Proof Cosmic Milk” (1998), wydaną zaś w 2016 roku płytą Peep Show znów pokazują, jak się gra thrash metal!
„Pasuje?”

Vader to legenda polskiego death metalu i muzyczny towar eksportowy od wielu lat. Przez lata dowodzona przez Piotra Wiwczarka serwuje fanom death/thrash metal na całym świecie. To autorzy „Necrolust”, czyli najlepiej sprzedającego się demo w historii death metalu, zaskakującej EPki Kingdom z remiksami w stylu techno oraz kawałka Sword Of The Witcher promującego grę RPG The Witcher. Nowy album, mający się ukazać jeszcze w 2019 roku, będzie utrzymany w stylu Grand Deceiver z EPki „Thy Messenger”, który lider zespołu podsumowuje jako „najbardziej okrutny i brutalny w historii zespołu”. Stay Vaderized!

Quo Vadis
Szczecińska kapela Quo Vadis grająca progresywny death/thrash metal działa na polskiej scenie nieprzerwanie od 30 lat. Dotychczas wydali między innymi dziewięć studyjnych albumów, koncertowe DVD oraz kompilację podsumowującą muzyczną działalność zachodniopomorskiej formacji. Występowali na Metalmanii, festiwalu w Jarocinie oraz Przystanku Woodstock. Warto również wspomnieć, że kapela nagrała dwa utwory do filmu w reżyserii Bogusława Lindy "Sezon na leszcza".

Wystąpi: LEGENDY METALU
Bilety na LEGENDY METALU

Wyszukiwane hasła

  • LEGENDY METALU Kraków
  • Bilety LEGENDY METALU
  • LEGENDY METALU Kraków
  • LEGENDY METALU Kraków bilety
  • LEGENDY METALU bilety Kraków 29.09.2019
  • Bilety LEGENDY METALU Klub Studio
  • Koncert w Klub Studio LEGENDY METALU
  • Koncert LEGENDY METALU bilety
  • LEGENDY METALU Klub Studio bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Kasia Kowalska - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kasia Kowalska
2 minuty temu