B90

B90 to klub o wyjątkowo klimatycznej atmosferze zlokalizowany na terenie rozrywkowego miasta Gdańsk. Klub zlokalizowany jest w industrialnej części dawnej Stoczni Gdańskiej a w jego pobliżu znaleźć można nieczynne już machiny przemysłowe i dźwigi. Klub składa się z kilku przestrzeni – każda o innym przeznaczeniu.

Elektryków, 81-683 Gdańsk
http://www.b90.pl

Koncerty :

Wydarzenia w B90

Na klub B90 składa się Galeria Alternativa o powierzchni 3 000 mkw, hale biurowe oraz pomieszczenia magazynowe. Klub został wyposażony w dwie niezależne sceny a także profesjonalny sprzęt muzyczny i oświetleniowy, który umożliwia organizację imprez na najwyższym poziomie. W klubie pomieści się do 1500 uczestników podczas jednego wydarzenia. Na scenie klubu można wysłuchać m.in. gwiazd rocka, metalu, punki bądź też muzyki alternatywnej. Nie brakuje również gwiazd światowego formatu w zakresie jazzu i gatunków pokrewnych. Organizowane koncerty przyciągają publiczność w różnym wieku i z różnych środowisk – zarówno studentów, artystów, jak i osoby w średnim wieku.

Koncerty w B90

Jak już wspominaliśmy, klub gościł wielu znanych i cenionych artystów. Wśród gwiazd muzyki można było spotkać m.in. zespół Sokół, Organek, Morcheeba, Ale Storm, Paluch, Merry Christless, O.S.T.R., Illusion, The Dumplings, Taco Hemingway, Tarja Turnen, Riverside, Arkona i wiele innych gwiazd zarówno małego jak i dużego formatu. Klub chętnie zaprasza zarówno polskich jak i zagranicznych wokalistów – może i Twoja wymarzona gwiazda zagra już wkrótce?

Bilety B90

Chcesz kupić bilety na wydarzenie w klubie B90? Skorzystaj z oferty naszego serwisu biletowego. Zapewniamy świeże i aktualne informacje na temat organizowanych koncertów, ale też szybkie i bezproblemowe dokonanie zakupu. Korzystając z naszego serwisu TicketClub.pl wybierasz największy wybór biletów i bezpieczne transakcje.

Muzyczny Kazimierz: DŻEM - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: DŻEM
17 minut temu