Mateusz Ziółko w Aula Auditorium Maximum PWSZ - 20.10.2019 - Piła Niedziela, 20 października 2019 | Aula Auditorium Maximum PWSZ, Piła

godzina rozpoczęcia: 19:00

Mateusz Ziółko Niedziela, 20 października 2019 / Aula Auditorium Maximum PWSZ, Piła - Opis wydarzenia:

Już 20 października 2019 roku o godzinie 19:00 na zaproszenie agencji Passion ARMA Events, w Auditorium Maximum – Auli PWSZ w Pile wystąpi Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Dzień to będzie niezwykły, gdyż uczestnik programów „Mam talent” i „Must Be The Music – Tylko Muzyka” wystąpi ze swoim zespołem specjalnie dla fanów z Piły i okolic w gorący niedzielny wieczór! W 2013 Mateusz Ziółko został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, zwyciężył także w konkursie Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach” który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 40 milionów wyświetleń. 26 maja 2017 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak „Szkło” oraz „Planety”. Najnowszy singiel Mateusza Ziółko o nazwie „Na nowo” już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich popularnych listach przebojów. W styczniu 2018 r. Mateusz wspólnie z chórem Sound’n’Grace nagrał utwór „Horyzonty”. Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, a Jego single gościły na wszystkich popularnych listach przebojów i zajmowały tam czołowe miejsca. Ich wyświetlenia w serwisie YouTube są liczone tylko w milionach. Muzyk intensywnie koncertuje w całej Polsce, ale w Pile nie był dotychczas częstym gościem.

Kilka miesięcy temu artysta wygrał popularne telewizyjne show Polsatu - "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie spektakularnie wcielił się największe postacie rynku muzycznego. Niektóre z przebojów, jak choćby utwór Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam gdzie byłem", Mateusz obiecał zaprezentować także przed pilską widownią. Z całą pewnością można już dzisiaj stwierdzić, iż Aula PWSZ w Pile, po raz kolejny stanie się miejscem niezapomnianej muzycznej uczty, której warstwa wokalna powinna zadowolić nawet najwybredniejszych koneserów.

Wystąpi: Mateusz Ziółko
Bilety na Mateusz Ziółko

Wyszukiwane hasła

  • Mateusz Ziółko Piła
  • Bilety Mateusz Ziółko
  • Mateusz Ziółko Piła
  • Mateusz Ziółko Piła bilety
  • Mateusz Ziółko bilety Piła 20.10.2019
  • Bilety Mateusz Ziółko Aula Auditorium Maximum PWSZ
  • Koncert w Aula Auditorium Maximum PWSZ Mateusz Ziółko
  • Koncert Mateusz Ziółko bilety
  • Mateusz Ziółko Aula Auditorium Maximum PWSZ bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Lao Che - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Lao Che
23 minuty temu