Festiwal Fantastyki - Twierdza w Twierdza Boyen - 6-8.09.2019 - Giżycko 6-8.09.2019 | Twierdza Boyen, Giżycko

KARNET - III PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Karnet jednoosobowy, Dostępne do: 04 września 2019 23:59
55.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Karnet jednoosobowy, Dostępne do: 04 września 2019 23:59


KARNET - IV PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Karnet jednoosobowy, Dostępne od: 05 września 2019 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 


KARNET RODZINNY - III PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Karnet Rodzinny, Dostępne do: 04 września 2019 23:59
120.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Karnet Rodzinny, Dostępne do: 04 września 2019 23:59


KARNET RODZINNY - IV PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Karnet Rodzinny, Dostępne od: 05 września 2019 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Festiwal Fantastyki - Twierdza 6-8.09.2019 / Twierdza Boyen, Giżycko - Opis wydarzenia:

Festiwal Fantastyki Twierdza 6-8 września 2019

Największy Festiwal Fantastyki na Mazurach!

Piąta edycja festiwalu, który ma do dyspozycji niezwykły zabytkowy obiekt z XIX wieku: Twierdzę Boyen. Miejsce pełne zakamarków, wałów, umocnień i zróżnicowanych wysokości terenu tworzy niepowtarzalny klimat, w którym wszelkiego rodzaju gry nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Już samo siedzenie w klimatycznej Karczmie zabierze Was w podróż do innych uniwersów. Na festiwalu znajdziecie blok RPG, LARP, konkurs AlterEgo Twierdza: cosplay i projekty strojów – tym razem z nagrodą publiczności; blok literacki: spotkania z autorami, spotkania ze sławami fantastyki, blok popkulturowy: spotkania, panele dyskusyjne i pokazy z udziałem reżyserów i aktorów; blok artystyczny: sesje zdjęciowe i wystawy; potężny Games Room (planszówki, karcianki); gry terenowe, prelekcje; blok warsztatowy; projekcje filmów niezależnego kina związanego z fantastyką; strefę fantastycznych wystawców z ich niepowtarzalnym asortymentem. Wieczory spędzicie przy ogniskach lub w klimatycznej karczmie – z której będziecie mogli obserwować sobotnie koncerty i spotkać sławy polskiej fantastyki.

Na Twierdzy znajdziecie także Fantasmagorium: przestrzeń, gdzie fantastykę poczujecie wszystkimi zmysłami. To miejsce łączące krainę fantasy, a na niej tor wiedźmiński, wioskę tolkienowską i kawiarnię z 1001 nocy oraz pola bitewne z łukami i bronią białą – gdzie wcielicie się w postać średniowiecznego wojownika. Znajdziecie tu postnuklearną Zonę ze Stalkerami oraz tor taktyczny Nocarzy i Renegatów. Dla odważnych będzie dostępna prawdziwa strzelnica. Najmłodsi w Szkrabstrefie będą się doskonale bawić pod opieką naszych animatorów i w trakcie przygotowanych dla nich konkursów. Dla wszystkich posiadaczy karnetów przygotowaliśmy bezpłatny sleeproom. Twierdza gości u siebie wszystkie nurty fantastyki i wszystkie możliwe uniwersa! Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Pakiet Specjalny obejmuje: karnet 3-dniowy, koszulkę festiwalową w wybranym rozmiarze, torbę festiwalową a także wstęp VIP, czyli dostęp do osobnej części akredytacji, bez kolejek.

Gdzie wymiary A i B to odpowiednio:


Dzieci do 10 r.ż mają bezpłatny wstęp.

Bilety rodzinne przysługują dwóm osobom dorosłym i maksymalnie 3 dzieci.

KARNET obejmuje 3 dni festiwalu, koncerty, punkty programu, nocleg w sleeproom’ie zlokalizowanym w pobliskiej hali sportowej.

Na terenie imprezy będzie dostępne pole namiotowe – płatne dodatkowo 20zł za namiot. Będzie także pobierana kaucja zwrotna po uprzątnięciu terenu wokół namiotu.

Z przyczyn niezależnych od organizatora impreza nie jest całkowicie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W zabytkowym budynku Twierdzy Boyen brakuje wind, jednak obsługa festiwalu oferuje pełną gotowość do pomocy osobom, które nie mogą o własnych siłach dostać się na I piętro budynku.

Bilety i karnety dla mieszkańców powiatu giżyckiego i Gizycka będą dostępne w niższych cenach nawet do 40% zniżki – bilety te będą dostępne tylko i wyłącznie w kasie Twierdzy Boyen. Karnety dla będą dostępne od 23 sierpnia w kasie Twierdzy Boyen, a bilety jednodniowe będzie można zakupić od 5 września w kasie Twierdzy Boyen. Decyduje miejsce rozliczenia podatkowego poparte deklaracją PIT lub adres w dokumencie potwierdzającym tożsamość.

Wystąpi: Festiwal Fantastyki Twierdza
Bilety na Festiwal Fantastyki Twierdza

Wyszukiwane hasła

  • Festiwal Fantastyki Twierdza Giżycko
  • Bilety Festiwal Fantastyki Twierdza
  • Festiwal Fantastyki Twierdza Giżycko
  • Festiwal Fantastyki Twierdza Giżycko bilety
  • Festiwal Fantastyki Twierdza bilety Giżycko 06.09.2019
  • Bilety Festiwal Fantastyki Twierdza Twierdza Boyen
  • Koncert w Twierdza Boyen Festiwal Fantastyki Twierdza
  • Koncert Festiwal Fantastyki Twierdza bilety
  • Festiwal Fantastyki Twierdza Twierdza Boyen bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Kasia Kowalska - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kasia Kowalska
minutę temu