Amfiteatr Kadzielnia

Amfiteatr Kadzielnia na terenie Europy uznawany jest za unikatowy obiekt. Nic dziwnego – powstał w wyniku wykorzystania naturalnego otoczenia. Amfiteatr zlokalizowany jest na terenie dawnego wyrobiska wapieni w Kielcach, którego część centralna stanowiąca malowniczy ostaniec skalny, objęta jest ochroną – stanowi element Rezerwatu Kadzielnia.

al. Legionów 1, 25-001 Kielce
http://amfiteatr-kadzielnia.pl

Wydarzenia w Amfiteatr Kadzielnia

Amfiteatr Kadzielnia jest jedną z największych scen w Polsce - jej powierzchnia to 1250 metrów. Jest ona aż o połowę większa niż scena w Sopocie. Dzięki tak dużej powierzchni, na widowni amfiteatru może zasiąść aż 5,5 tysiąca osób. Obiekt został zmodernizowany oraz oddany do użytku w 2010 roku. Podczas prac modernizacyjnych obiekt został w pełni dostosowany do współczesnych widowisk artystycznych i festiwali.

Koncerty w Amfiteatr Kadzielnia

Potencjał Amfiteatru Kadzielnia doceniany jest zarówno przez podmioty publiczne, jak i prywatne. Na scenie amfiteatru pojawiają się gwiazdy, których koncerty są niezwykle zróżnicowane pod względem gatunku muzyki. Widzowie mogli wysłuchać ostrych riffów gitarowych, blues rocka, piosenek harcerskich, kabaretów, pieśni chrześcijańskich, a także koncertów dla dzieci. Tylko w 2018 roku na scenie Amfiteatru Kadzielnia pojawiło się ponad 20 gwiazd, jak i zespołów zagranicznych. Ważnym wydarzeniem na terenie amfiteatru były również produkcje telewizyjne w ramach Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji, a także Festiwalu Muzyki Tanecznej.

Bilety Amfiteatr Kadzielnia

Już dziś zapoznaj się z planowanymi wydarzeniami kulturalnymi w Amfiteatrze Kadzielnia i kup bilety na najbliższe wydarzenia przy pomocy naszej strony internetowej TicketClub.pl. Nie przegap wydarzeń z udziałem swoich ulubionych artystów!

Kasia Kowalska - 30 lat Gemini Pol'and'Rock - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kasia Kowalska - 30 lat Gemini Pol'and'Rock
5 minut temu