Apartamentowiec Złota 44

Apartamentowiec Złota 44 to miejsce, którego architektura całkowicie zmieniła krajobraz miasta. Obiekt stał się nieodłącznym elementem Warszawy – wysoki standard i luksus, jaki oferuje przyciąga uwagę wielu osób.

Złota 44, 00-120 Warszawa

Wydarzenia w Apartamentowiec Złota 44

Apartamentowiec Złota 44 gwarantuje spektakularne widoki, ale też najwyższej klasy udogodnienia, które całkowicie zmieniają, jakość życia. Budynek powstał w oparciu o innowacyjne projekty, ale też najwyższej klasy materiały. Wśród wielu obiektów wyróżnia go niezwykła fasada, która jako jedyna w Polsce posiada system trójszybowych paneli. Każdy z elementów fasady był indywidualnie projektowany i co najważniejsze – ręcznie wykonany. Wszystko to sprawia, że obiekt spełnia najwyższe wymogi w zakresie energooszczędności, zapewniając przy tym maksymalną redukcję hałasu. Budynek powstał na zlecenie amerykańskiego funduszu AMSTAR oraz BBI Development S.A., który są głównymi inwestorami.

Koncerty w Apartamentowiec Złota 44

W jednym z najwyższych budynków w Polsce odbywają się regularnie ważne i niezwykle cenione wydarzenia kulturalne. Występy gwiazd polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej przyciągają dziesiątki zadowolonych widzów. Ważnym wydarzeniem w obiekcie była również Noc Wieżowców, podczas której na gości czekały nie tylko wyjątkowe widoki na warszawskie dachy, ale też smaczny i pięknie przygotowany poczęstunek.

Bilety Apartamentowiec Złota 44

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu organizowanym na terenie Apartamentowca Złota 44? Śledź kalendarium wydarzeń znajdujące się na naszej stronie, dzięki której możesz również zakupić bilet na wybrane wydarzenie! Pozwól sobie na odrobinę wyjątkowo spędzonych chwil!

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
4 minuty temu